.

.

Црна Був Ѕид Decals ПВЦ Ѕид Налепница Постер за Домашна Декорација Отстранлив за Детска Соба 57x58cm CP0391

Црна Був Ѕид Decals ПВЦ Ѕид Налепница Постер за Домашна Декорација Отстранлив за Детска Соба 57x58cm CP0391

Оценка на посетителот:

DEN 232.00 -5 %
DEN 244.32
Залиха
Достапно за нарачка


Answer : ___________________________ Note :
2.Ако вашата цел .Ние ќе го испрати од Кина Пост Обичен Мал Пакет( Без следење на број )
3.Ако не се согласувате ,ве молиме размислете повторно пред цел. Ви благодариме за разбирањето!
4.Ако имате било какви проблеми,ве Молиме контактирајте со нас.
Производ Детали
Материјал : ПВЦ
Големина : 57x58cm
Боја : Црна
Пакување Детали
Превозот
Плаќање
Постојат многу методи за плаќање на располагање на Aliexpress.com како што се Visa,кредитни картички, реално банкарски трансфери,
offline плаќања(банкарски трансфери и Western Union).Можете да изберете метод што е најзгодно за вас.
За да ги заштитите вашите интереси,вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна Aliexpress, и нема да биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа.
Повратни Информации & По Продажба На Услуги
Тоа е прифатена дека може да ни остави позитивен повратните информации ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги. Само се чувствуваат слободни да не контактирате во прв пат кога се сретне некој проблем, ние имаме повеќе од десет години вредни искуства во оваа област, како резултат на тоа ние може да го реши секој проблем за вас. Ве молиме не остави негативни повратни информации или за да ги отворите некој спор. Ни веруваат, било инциденти ќе бидат решени.

Карактеристики на предлогот

Класификација:
За Ѕид
Стил:
Цртан филм
Спецификација:
Single-piece Package
Шема:
3D Налепница
Сценарија:
Ѕид
Тема:
Животните
Број На Модел На:
CP0391
Материјал:
ПВЦ
Функција:
прекрасна/класичен/fasion/креативните
Соодветна употреба:
дома dacal/детска соба оркестарот/свадба декорација
Технологија:
3-та генерација печатени пвц ѕид налепница
Соодветно место:
Спалната соба/Дневна соба/Дете соба/Училницата
квалитет:
Врвот
is_customized:
yes
боја:
Браун
Големина:
57x58cm

Купувачи како што избираат