.

.

злото енергија 2.25 Инчен Нерѓосувачки Челик Заглавија Y Цевки за Електрични Издувните Отсечени Vavle Комплет Со Електричен Прекинувач Автомобил Инсталации

злото енергија 2.25 Инчен Нерѓосувачки Челик Заглавија Y Цевки за Електрични Издувните Отсечени Vavle Комплет

Оценка на посетителот:

DEN 1375.00 -20 %
DEN 1718.40
Залиха
Достапно за нарачка


2.25" од не ' Рѓосувачки Челик Заглавија Y цевки за Електрични Издувните Исечок отсечени КОМПЛЕТ
Спецификација :
Вентил Материјал : Алуминиум Легура
Состојба : нова
Боја за да изберете : Sliver Како на слика
Количина : 1 Сет
Големина : 2.25 Инчен
Карактеристики :
1. Лесни ЦПУ Машински Елоксирани Т-6061 Авиони Алуминиум Легура
2. Високо Полиран Финиш
3 Tig Заварени Изградба
Пакетот Вклучува :
1 X Електрични Издувните Отсечени Комплет со Рачка на Моторно Управувано
3 Xscrew
1 Xelectric префрлате
1 X 12 Ft
Хардвер како што е Прикажано на Сликата Погоре
Универзална електрични издувните cout надвор
Направи Модел трим мотор
сите сите сите СИТЕ

Карактеристики на предлогот

Тип:
Пеперутка Тип
Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Специјални Функции:
врска
Проверка на автентичност:
B16.34 Сертификација ASME B16.34
Бренд Име:
злото енергија
Производителот Дел Број:
2335H
Земја/Регион на Автомобил Производство:
Кина
боја:
sliver
is_customized:
YES
Гаранција:
3 месеци во нормална состојба
Големина:
2 inch
Материјал:
Алуминиум легура
Тежина:
1.1 kg
Обработка на време:
во рок од 5 дена
Години:
сите
Функција:
Прилагодете автомобил звук
Место на Потекло:
Кина (Копно)

Купувачи како што избираат