.

.

SUNYIK Природни Нерегуларни Ахат Geode Парче Drusy Gem Камен Злато Позлатен Капка Кука Уво Обетки

SUNYIK Природни Нерегуларни Ахат Geode Парче Drusy Gem Камен Злато Позлатен Капка Кука Уво Обетки

Оценка на посетителот:

DEN 479.52
Залиха
Достапно за нарачка


Тип : Природни Нерегуларни Ахат Geode Парче Drusy Gem Камен Злато Позлатен Капка Кука Уво Обетки Големина Детали(Приближно) : Камен : 22x14x4mm-39x20x6mm; Вкупна Должина : 54mm-56mmm Количина : 1 Pair Тежина(Приближно) : 11 Грам/Пар Метал Типот : Злато Позлатен Состојба : Нова *вистинските големини и форми на камења се малку различни едни од други. Ние ќе испрати по случаен избор од достапните многу. 2-5мм варијации во големина се смета за нормален.
Темна Боја Drusy
Светла Боја Drusy
ВНИМАНИЕ
Ве молиме да ги Прочитате сите аукција услови пред да наддавање, ви благодариме! Фотографијата не ја покажуваат вистинската големина, ве молиме погледнете во описот за големината детали. Ние да се потрудиме да ја претставуваат нашата камења и накит прецизно. Понекогаш поради флеш користи во фотографија или проширување на фотографија или прилагодувања на компјутерски монитори, таму можни се мали варијации во бојата. Ќе добиете слични еден како на сликата.
Контактирајте Со Нас
Добредојдовте да не контактирате ако имате било какви прашања. Вашиот е-мејл обично ќе се одговори во рок од 24 часа, од понеделник до сабота и како е можно поскоро за време на викендите. Ако не се добие одговор во рамките на овој временски период, ве молиме проверете ја вашата СПАМ или РЕФУС пошта кутија за нашиот одговор.

Карактеристики на предлогот

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Обликотшема:
Нередовните
Број На Модел На:
G
Стил:
Тренди
Бренд Име:
SUNYIK
Пол:
Жените
Метали Тип:
Злато Позлатен
Големина Детали(Приближно):
Камен
Количина:
1pair
Тежина(Приближно):
11 Грам/Пар
Состојба:
Нови

Купувачи како што избираат