.

.

4pcs Ув Гел Бренд Gelartist Камелеон Впие Исклучување УВ Гел лак 24 боја за да изберете

4pcs Ув Гел Бренд Gelartist Камелеон Впие Исклучување УВ Гел лак 24 боја за да изберете

Оценка на посетителот:

DEN 490.00 -15 %
DEN 576.00
Залиха
Достапно за нарачка


Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Гел На Ноктите
Количина:
4pcs/многу
Бренд Име:
gelartist
Број На Модел На:
УВ Гел
Состојка:
Смола
Тип:
Гел За Полски
НЕТО-WT.:
10ml
Боја Видови:
24colors
Advantage1:
Висока технологија.Hight квалитет
Advantage2:
Трае повеќе од еден месец
Advantage3:
Хит и еколошки
Advantage4:
Многу Лесно да се работи
Погоден светилка:
УВ/LED светилка е во РЕД
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
is_customized:
Yes

Купувачи како што избираат