.

.

Binayo 5Pcs Масло Ножеви Уметник Занаети Нерѓосувачки Челик Шпатула Палета Нож во Собата За Уметник Маслото Мешани Scraper Уметност Supplie

Binayo 5Pcs Масло Ножеви Уметник Занаети Нерѓосувачки Челик Шпатула Палета Нож во Собата За Уметник Маслото

Оценка на посетителот:

DEN 252.00 -6 %
DEN 268.80
Залиха
Достапно за нарачка


Карактеристики :
1. Флексибилни и издржливи масло челик нож во собата за професионални или хоби уметници.
2.Дрвена рачка,лесен за употреба,Чувајте ги рацете подалеку од боја.
3.Вклучувајќи 5pcs ножеви,тоа може да се користи на различни бои.

Карактеристики на предлогот

Број На Модел На:
BN-9301
Карактеристики:
маслото нож
Висок квалитет:
Дрвена рачка
Уметникот Студент Алатки:
Уметнички Занаети Материјали

Купувачи како што избираат