.

.

жените подарок збор за Накит Убава AAAA+ Природни 9-10ММ Бела Слатководни Бисер Ѓердани долго 17 Сребро 925

жените подарок збор за Накит Убава AAAA+ Природни 9-10ММ Бела Слатководни Бисер Ѓердани долго 17 Сребро 925

Оценка на посетителот:

DEN 5491.00 -48 %
DEN 10560.00
Залиха
Достапно за нарачка

(Променете ја должината на контакти ве молиме да ни)
Да, сите бисери ние сме продажба се 100% реално вистински бисери
Ние сме оригинална снабдувач, а ние ви ги нудиме најдобрите бисери на накит
Опис На Производот
Директно фабрика цена,Исклучителен квалитет. но, ние може да се комбинираат превозот вашите елементи Природни бисери; квалитет - цена цена 800 AAAAA Мушка големина 9-10мм ѓердан должина : 43-45см
Цената од 300 ДОЛАРИ AAAA+ Мушка големина 9-10мм ѓердан должина : 43-45см
Цена 220 ДОЛАРИ AAAA Мушка големина 9-10мм ѓердан должина : 43-45см
Цена 70 ААА+ Мушка големина 9-10мм ѓердан должина : 43-45см
Цена 40 ААА Мушка големина 9-10мм ѓердан должина : 43-45см
Цена 26 ДОЛАРИ АА+ Мушка големина 9-10мм ѓердан должина : 43-45см
Цена од 20 ДОЛАРИ АА Мушка големина 9-10мм ѓердан должина : 43-45см
Цена од 15 ДОЛАРИ, А Мушка големина 9-10мм Бисер ѓердани должина : 43-45см
поле 4 USD
По Услуга и Политика на Враќање :
-Ако најдете било какви проблеми со квалитетот кога ќе го примите ставка(и) од нас. Ние нудиме најдобрите бисери на конкурентни цени, и нашиот занает е НАЈДОБАР. Сите предмети се гарантира да се во нова работна состојба на приемот на купување.
Во целиот свет,95% од слатководни бисери сите доаѓаат од Кина.
-Сите не-производ поврзани со надоместоците (како што е превозот, трансакција, обработка на уплатата, и
осигурување), не се враќа.
П; Дали ви трговија на големо?
A : Да, ние сме оригинална снабдувач.
ЗАБЕЛЕШКА : Сите предмети се врати треба да биде во оригинално пакување со сите додатоци, документацијата, како и содржината оригинално испратен со објектот. Ако има било какви проблеми или ако не сте 100% задоволни со објектот, ве молиме контактирајте со нас веднаш, па ние може да понуди замена или рефундирање на објектот.
-Целосна наплата или размена важи 30 дена по извршената уплата е потврдена. Ние ќе го реши тоа за вас во рок од 24 часа.
-Ве молиме наведете вашиот реден број(s) и e-mail адреса за сите прашања
превозот
Поштенски услуги во Кина се Стекнат за 12-25 дена,
EMS за Постигнување на 7-14 дена,
DHL за Постигнување на 4-10 дена,
трговија на големо продажба промоција евтини
Политики
Сите предмети се квалификува за нашата 30 ден задоволство гаранција освен ако не е наведено поинаку во производот листата.
-Понудувачи се врати објект на нивната цена и ние ќе брод друг објект назад во нашите трошоци.
Може да се купи вистински бисер тука со повеќето врвен квалитет и најдобра цена !!!!
Сите фабрика за директна продажба!
Професионални производство, за квалитет, прифатлива, добредојдени да се распрашува!
Бисер големина : 4-16mm,Силен сјај
Внатрешниот ѓердан должина : 43-45см
Ова е последната поправи трговија на големо цена, ако ви треба големо,ние ќе ги нудат големи попусти,ајде!!само се чувствуваат слободни да ме контактирате, ви благодариме!
Трговија на големо Позитивно член
Добредојдени сте да ми Продавница
На ѓердан е нанижани на двојно свила теми, заврзана помеѓу секој бисер за сигурност и издржливост, заврши со многу елегантен Сребро Затворач.
П Дали ви се комбинираат на превозот?
A : Нашите превозот е бесплатен за светот, само неколку долари осигурување надомест
П : Може да ј се добие мојата ѓердан или нараквица во подолг или пократок должина?
A : Да, само кажете ни ја вашата prefered должина, ние може да го прилагодите вашиот објект како вашето барање.

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
HUARONGKANGYOU
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Бисер Форма:
Совршено Круг
Должина:
ability adjust
Метали Тип:
Сребро.
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Обликотшема:
Круг
Pendant Големина:
Beautful подарок
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Материјал:
бисер
Синџир Тип:
Линк Синџир
Број На Модел На:
накит за подарок
Сребро кука нема кутија:
Природен Бисер ѓердани ДОЛГО способност за прилагодување

Купувачи како што избираат