.

.

ВИСОК КВАЛИТЕТ НА ПОРТРЕТ МАСЛОТО НА ПЛАТНО ПИРАТСКИ 24X36

ВИСОК КВАЛИТЕТ НА ПОРТРЕТ МАСЛОТО НА ПЛАТНО ПИРАТСКИ 24X36

Оценка на посетителот:

DEN 2188.00 -20 %
DEN 2735.52
Залиха
Достапно за нарачка

Вкупниот превозот надомест ќе биде збирот на поединечните такси превозот.
Ние не сме одговорни за било каква обврска или данок во вашата локална земјата.И ако добиете објектот ,пред да ме напушти повратни информации,имате било unpleased работи,ве молиме да комуницирам со мене, јас ќе се реши тоа да се направи сте задоволни со време. Ви благодариме!
2.Купувачи се одговорни за ваквите обвиненија. Не постои понатамошна попуст. Со совршен стил,убав дизајн, прекрасна изведба, тоа е навистина ретка уметнички дела и во вредност од собирање!!! Тоа е во добра состојба. Ако имате проблем, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се обидеме и да ги реши тоа за вас брзо. Ако не сте задоволни со вашиот купите за било која причина, ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален или негативен фидбек. Ние сакаме да бидеме задоволни со купувањето и ќе должно да работат со вас. преку Кина Поштенски и USPS e Packet која може да се проследи на сајтот?на USPS.
Материјал Платно Печатење со Квалитет на рејтинг AAAA+ Висок квалитет.
Куповна цена не покрива било применлив данок или должност која може да биде обвинет од страна на царинската управа .
Поштенски :
Ние ги испратите стока од Кина Пост Воздух или Хонгконг Пост за 15-25 дена да пристигне,ние може да ви даде на следење на број за да проверите e-mail статус .Ќе бидете сигурни дека вашето искуство со нас е многу пријатни еден!
По услуга :
Ако не можете да добиете пакет во 30 дена ,ве молиме да комуницираат со мене. Се погледне на слики што можете да видите облик е многу добро, Па прекрасен објект .
100% рачно изработени Маслото Рака се Протегала и врамени Unstretched (валани во една цевка) се купи : не врамено.Јас ќе ти задоволен,Ова е моето ветување.?Ако не сте сигурни, тогаш ве молиме контактирајте со нас пред да конкурираат. Големина Големина= 24 X36 ИНЧИ 1 инч=2.54 см (без влошки, без рамка) Раб Задржани огледало работ 3-5cm време на Испорака
1.
Ние брод на Ebay регистрирана адреса. Па ве молиме да бидете цел да се осигура вашата адреса во Ebay е уредна и валидна. Кина Пост Воздух Mail : Нормално 15 - 50 дена, но да Brizal можеби треба 2 до 3 месеци. DHL : 7 до 10 дена
Напомена :
Јас сум бизнисмени во Пекинг кина,Како што знаете,културата на Кинески 5,000 години историја содржи inestimable историјата и културата на сите вештини,Па занает уметност има долга историја,Сега занает мажите го користат античките техника да созд убави и се прашувам занает вештини како што се жад,накит и сребро резба и камени артефакти,Сите од нив се симбол на среќни нес и среќни,па тие се вреди да се соберат! Сега тоа време јас ќе ви покажам еден исклучителен и прекрасен богатство!!! Од photoes, можете да видите, тоа е многу добро. Јас гордост во себе фактот дека ние нудиме на нашите клиенти многу многу добар производ и најдобра услуга, кој е далеку над повеќето други дилери на интернет.
Со купување на овој објект, што купувачот се согласува со СИТЕ правила и услови.
Сите предмети ќе бидат испратени на светот во рамките?3 работен ден преку Кина Пост e Packet / Поштенски Воздух Mail.
Забелешка :
Ние високо го вреднуваат сите наши клиенти на aliexpress и ние СЕКОГАШ ќе бидете сигурни дека сте задоволни со вашата трансакција. EMS : 7 до 15 дена
3.
Ве молиме прочитајте за своја корист и разбирање за нашите услови на превозот.(Само цртање core) Услуги на Клиентите Можеме да обичај било која големина е за вас, а ние можеме да правиме custom canvas отпечатоци, исто така, вие само треба да направите е да ни испратите висока резолуција на слика.

Карактеристики на предлогот

Тип:
Масла
Рамка на режимот:
Frameless Огледала
Рамка:
No
Форма:
Еден
Материјал:
ткаенина ткаенина
Стил:
Модерна
Медиум:
Масло
Број На Модел На:
ААА
оригиналниот:
Yes
Техника:
Рачно Насликани
Бренд Име:
EASTCODE
Обликот:
Вертикален Правоаголник
Поддршка База:
Платно
Предмети:
Голи
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Обликот:
правоаголник

Купувачи како што избираат