.

.

Dw Лекар филм накит Кој не ' рѓосувачки челик дете момче човек мода прстени 2017

Dw Лекар филм накит Кој не ' рѓосувачки челик дете момче човек мода прстени 2017

Оценка на посетителот:

DEN 56.00 -30 %
DEN 79.68
Залиха
Достапно за нарачка


wy-приклучок-start
Жешка Стока
$1.85
$2.09
$2.09
$2.09
$2.09
$2.29
wy-приклучок-крај
Dw Лекар филм накит Кој не ' рѓосувачки челик дете момче човек мода прстени
Превозот
Внимание, Ве Молам! Ние сме меѓународни продавачот од Кина копното. Ве молиме да бидете трпеливи! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната. Тоа може да трае околу 10 до 30 работни дена за испорака. Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, дали ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата помеѓу нас, ви благодариме за вашиот Околу НАС Нашата Фабрика се наоѓа во Кина. Во моментов, да се Почитуваат на деловната филозофија на "прв клиент, квалитетни и евтини" , ние нудиме на нашите клиенти со квалитет на услуги.
Ние може да обезбеди висок квалитет и прифатлива цена на производот. Вие сте добредојдени да ги нарачате.
Враќање Политика
Ако сакате да ја смените објекти примени, мора да контактирате со нас
во рок од 7 дена од денот на приемот на нарачката. и треба да се плати за
дополнителни трошоци. Најважно е предмети треба да се задржи во
оригиналниот статус. Ви благодариме.
Повратни информации
Како вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис. Кога трансакцијата е затворена, срдечно ве покануваме да оставите позитивен фидбек и за нас, доколку сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ние ќе ги остават позитивен фидбек на сите наши вид купувачи. Ви благодариме.
Ви благодариме за гледање нашата продавница, се Надевам дека ќе имате добро време!!!

Карактеристики на предлогот

Прстен Големина:
7, 8, 9, 10, 11, 12
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Површината Ширина:
2mm,20mm
Број На Модел На:
РС-02
Пол:
Жените
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Обликотшема:
Геометриски
Функција:
Расположение Tracker
Повод:
Партија
Стил:
Класичен
Поставување Тип:
Никој
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Материјал:
Метал
Прстени Тип:
Свадба Бендови
is_customized:
Yes
Наслов:
Dw Лекар филм накит
Занает:
Калапи,Рачно Изработени
Користете прилики:
Роденден,Подарок

Купувачи како што избираат