.

.

shhworldsea авто пластични fastener автомобил клип Фендер ракети фиксна картичка тока за фолксваген

shhworldsea авто пластични fastener автомобил клип Фендер ракети фиксна картичка тока за фолксваген

Оценка на посетителот:

DEN 939.00 -11 %
DEN 1055.52
Залиха
Достапно за нарачка


пакување :
Answer : ___________________________ NOTE : pictue на пакетот е само за rerference ,количеството на една торба ќе биде зависи од acutal цел количина
Опис На Производот 1.MQO : 100pcs 2.ОЕМ Понудени 3.Брза испорака и висок квалитет 4.ние имаме повеќе од 2000kinds различни модел
Работилницата за изработка на делови
друг производ можеби ќе бидат заинтересирани во

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Fastener & Клип
Материјал Тип:
Пластични делови
Име На Модел:
8461
Бренд Име:
shhworldsea
Објектот Ширина:
3cm
Објектот Висина:
4cm
Објектот Тежина:
250g
Објектот Должина:
2cm

Купувачи како што избираат