.

.

Висок квалитет! Обичај специјални патосници за Сите Нови BMW Серија 7 G12 2017- водоотпорен не се лизга нога теписи,Бесплатен превозот

Висок квалитет! Обичај специјални патосници за Сите Нови BMW Серија 7 G12 2017- водоотпорен не се лизга

Оценка на посетителот:

DEN 8214.00 -38 %
DEN 13248.00
Залиха
Достапно за нарачка


Обичај специјални патосници за Сите Нови BMW Серија 7 G12
1.Како да се избере овој автомобил модел?
По плаќањето,ќе остави порака за вашиот автомобил модел,На пример,мојот автомобил е : BMW 740 Li G12 2017 година.
Тогаш ние ќе ја испрати овој производ за вас и за вашиот автомобил.
2.Боја опции :
Боја избори 1 : Црна со беж бода
Боја избори 2 : Беж
Боја избори 3 : Браун
Боја избори 4 : Црна со црвени конци
Боја на избор се 5 : Pruple
3.Детали за производот :
4.За Бизнис Купувачи : 1.За Нас : Добредојдовте на нашата онлајн продавница веб-сајт во прв план. Ќе најдете една неверојатна спектар на високо квалитетни евтини производи тука. нашата компанија има 5 години интернет продаде искуство. ние, исто така, се обрне повеќе внимание на нашата служба за корисници. Можете да не контактирате во било кое време и ние ќе ви ги реши проблемите за вас веднаш. 2.Плаќање : 1. Ние прифаќаме Alipay, Запад Union, Money Gram . СИТЕ големи кредитни картички се прифаќаат преку сигурна исплата процес. 2. За безбедно проблем, ве молиме потврдете го тоа откако ќе го плаќа тоа. 3.Задоволството На Клиентите : 1.Ако имате било какви прашања, добредојдени да не контактирате. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите. 2.Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе имате и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите. 4.Превозот : Превозот Време : Откако ќе плаќање,сите објекти ќе биде предаден во рок од 7 работни дена.По предаден,ние ќе испратиме следење на број за вас, за вашата нарачка,можете да ги пратите вашата нарачка од страна на следење на веб-сајтот. Пакет : Сите предмети се професионално се одликува со големо внимание за да се обезбеди безбедно испорака 5.Политика На Враќање : 1.Ако сакате да разменувате објекти , мора да контактирате со нас во рок од 7 дена од денот на приемот на вашата нарачка. И треба да плаќаат дополнителни такси превозот ; 2.Ако сакате да се вратите на овој објект , мора да контактирате со нас во рок од 7 дена од денот на приемот на вашата нарачка. И што треба да се плати се врати превозот обвиненија,откако јас recived оваа точка,ќе испрати назад сите пари за вас. 6.Повратни информации : pls ни даде postive повратни информации по добивање на вашиот пакет,доколку ги имате било какви прашања во врска со нашите производи. plsss ги споделите со нас ,контактирајте не преку табелата прозорец или пратете ми порака ние ќе го реши проблемот на најдобар начин. ви благодариме !

Карактеристики на предлогот

Боја Име:
црна со беж, беж, Виолетова, Кафена, црна со црвени
Тип На Објект:
Матс & Теписи
Име На Модел:
Б-G12-002
Специјални Функции:
не се лизга,водоотпорен,издржлив ,Лесен за чистење, носат-отпор
Објектот Ширина:
According to the car's model
Патосници Тип:
Мат Кожа
Бренд Име:
RUIRI
Пополнување Материјал:
Природни Влакна
Објектот Тежина:
3kg
Објектот Висина:
According to the car's model
Објектот Должина:
According to the car's model
BMW Модел:
740Li
За Возило Брендови/Модел:
BMW
Материјал Тип:
вештачка кожа
Производ вклучува:
5 седишта за во автомобил патосници

Купувачи како што избираат