.

.

виолетова циркон класичната сребро позлатен Ѓердан Нови Продажба сребро ѓердани & приврзоци /HCVVHQZJ NFHWKEXC

виолетова циркон класичната сребро позлатен Ѓердан Нови Продажба сребро ѓердани & приврзоци /HCVVHQZJ NFHWKEXC

Оценка на посетителот:

DEN 76.00 -25 %
DEN 100.80
Залиха
Достапно за нарачка

Димензии : 1.5*2.2 Тежина : 2.7 g

Карактеристики на предлогот

Пол:
Унисекс
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Метали Тип:
сребро позлатен
Синџир Тип:
Линк Синџир
Материјал:
Никој
Должина:
about 18 inch
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
AN1566
Обликотшема:
Срцето
Pendant Големина:
ЗА ИНЧЕН
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
Пол:
Деца, Мажи, Унисекс, Жени
Метал Печат:
925,Фунта
печат (не се материјал):
925
кодот:
AN1566
HBHDWGXW:
SYMOUDFQQFLXGWXJ

Купувачи како што избираат