.

.

Лажни градите 800g/пар Вештачки Гради Силикони на Градите Форми за crossdresser +1 пар гради во гради посебна заштита поставува

Лажни градите 800g/пар Вештачки Гради Силикони на Градите Форми за crossdresser +1 пар гради во гради посебна

Оценка на посетителот:

DEN 1536.00
Залиха
Достапно за нарачка


Одличен Квалитет ,Високо Recommed !
Материјал : Силикон
Големина на : 15.5*11*6.5 см (должина *ширина *висина )
Боја : боја на кожа
Чаша Големина : C
Тежина : 800g
Пакетот вклучува : 1pair X Силикони Лажни Градите
слободни се 1 пар гради во гради посебна заштита групи на силиконски заштитен ракав
( Тоа може да се заштити вашиот градите за да се спречи тоа валкани или оштетени)
Карактеристики : да се Чувствуваат како на кожата мека и мазна,Зголемување Од градите и улогата на надворешните зголемување на градите,Нека се дебели гради во исправена позиција и шармантна. Чистење метод : 1.Температура на вода : 40 степени под 2.Исплакнете го со Топла вода,а потоа исушете со мека крпа може да биде. 3.Треба да соработуваат со посветен на градите градник да се носат! Сушење метод : не се стави градите во Изложување на сонце,Или ставени под висока температура.По сушењето, стави градите далеку,и го Стави во кутија за да се спречи деформација! Answer : ___________________________ Note : 1.Не може да се отстрани од Гради пластична фолија. 2.Не може да се притисне тешко и нанесуваат . 3.Забранети се стави во машина за перење да се исчисти. 4.Не се носат треба да бидат ставени во оригинална кутија,за да се Спречи деформација или оштетување. 5.Колку што е можно со Градите заштитен ракав да се носат ,да се Спречи штета! 6. Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината. 7.Ве молиме овозможи постоење на 0 ~ 2cm грешка. меки, удобни и физички !

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Градите Форма
Број На Модел На:
s800
Материјал:
Силикони
Големина:
L
Големина:
C cup 800G
Количина:
1 пар+1 пар гради во гради посебна заштита поставува
Тежина:
about 800g
Сексуално Сугестивна:
No
Бренд Име:
Medocflore
Стил:
Лажни градите

Купувачи како што избираат