.

.

2018 20 парчиња метал накит ноктите accessoires помине обезбедува алатки ретро 3d помине уметност украси rhinestonedesign сонцето RV#01

2018 20 парчиња метал накит ноктите accessoires помине обезбедува алатки ретро 3d помине уметност украси rhinestonedesign

Оценка на посетителот:

DEN 91.00 -5 %
DEN 95.52
Залиха
Достапно за нарачка


Производ Fetures :
100% сосема нов
Голем за двете професионални помине специјалист или помине уметност ученик
Тоа го прави вашите нокти изгледа eligance и специјални
Лесно да се применуваат на природни или вештачки нокти
Чистење на површината на ноктите, четка, на база на полски
Место тоа на ноктите
Со овој сет, вашите нокти ќе биде поатрактивен
Вие исто така може да ги користите за декорација на вашиот дом, мобилни телефони' случај, очила, покана картички, телото уметност, итн.
Пакет Содржина :
1*20pcs Легура Помине Декорации
Клиент Информации :
1) Ако имате било какви прашања во врска со превозот време и неисправни квалитет и предмети не се примени,
Ве молиме контактирајте со нас прво, ние може да ви даде задоволни одговори на & резолуција.
2) Ние ветувања за да обезбеди најдобра услуга за нашите вредни клиентите. Ние продаваме квалитет на производи со најдобра цена и премиум услуга.
Било какви прашања ќе се одговори во рок од 24 часа (освен сабота и недела). Ако имате било какви прашања, не двоумете се да контактирате со нас.
Плаќање :
1) да ја прифатиме сите видови на плаќања
2) Пред да го купат, ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно. Или не, ве молам, точно пред исплата.
3) ве Молам оставете белешка во цел при донесувањето на плаќање доколку имате било какви посебни барање(бои/големина).
4) телефонски број се препорачува за повеќе точна испорака.
Превозот И Предавање На Терминот :
1) Ние брод во СВЕТОТ преку Кина Пост. Ние нудиме бесплатно Следење на Број.
2) точки ќе биде предаден во рок од 1-2 работен ден по плаќање завршен примени.
И тоа стигнат до најголемиот број на земји во рок од 15 до 35 дена.
3) времето за Испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 35 дена.
Ако не можете да го добијат тоа по 35 дена. Ве молиме контактирајте со нас за решавање.
4) Превозот може да се под влијание на празници, настани и други несигурности. Ние не може да гарантира пристигнување време.
5) ве Молиме да се напомене дека клиентите од Бразил, Мексико, Аргентина, Канада, Грција и Италија,
поради вашата земји' строги сопствени политики за merchandises од Источна Азија, испорака брзина може да биде во голема мера одложен.
6) Помалку од 0,5% на пакет понекогаш може да се изгуби,но ве молам не warry за тоа.
Ако сè уште не успеваат да ја добиете вашата нареди предмети во рамките на проценка време на, ве молиме слободно да контактирате со нас толку брзо како што можете да.
Ние ќе бидат одговорни за resending ќе нови предмети.
7) Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Гаранција и се Врати на Политиката :
1) објектот доаѓа со 30-ден полн со наплата на гаранција. може да се врати за размена или наплата .
2) DOA(Мртов На Пристигнување) или Погрешно Објект или Неисправни предмети ќе бидат понудени на берза или наплата. Враќање ќе бидат понудени ако акциите не е достапна.
3) Купувачот треба да се плати се врати превозот цена. Објектот мора да се врати неоштетени во оригинална кутија.

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Кристал & Декорација
Бренд Име:
Вкус-девојка
Количина:
20 парчиња
Материјал:
Метал
Големина:
see details
Тежина:
20g
Број На Модел На:
ретро помине decortation RV#1

Купувачи како што избираат