.

.

SEKUSA Везови Жените Чанти Beaded Синџир Додаток Метал Ден Канџите Партија Свадба Вечер Чанти Една Страна Дијаманти Чанта

SEKUSA Везови Жените Чанти Beaded Синџир Додаток Метал Ден Канџите Партија Свадба Вечер Чанти Една Страна Дијаманти

Оценка на посетителот:

DEN 1058.00 -42 %
DEN 1824.00
Залиха
Достапно за нарачка


SEKUSA Везови Жените Чанти Beaded Синџир Додаток Метал Ден Канџите Партија Свадба Вечер Чанти Една Страна Дијаманти Чанта

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Чанти
Стил:
Моден
Чанти Тип:
Ден Канџите
Декорација:
Дијаманти,Beading,Везови,Синџири,Appliques
Пол:
Жените
Обвивка Материјал:
Полиестер
Тврдост:
Тешко
Затворање Тип:
Hasp
Број На Модел На:
YM1144
Бренд Име:
SEKUSA
Обликот:
Размавта
Шаблон Тип:
Цврста
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Главен Материјал:
Полиестер
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Патент Џеб
Повод:
Разноврсна
Надворешноста:
Никој
Големина:
17.5*11.5*5.5CM
клучен збор :
вез спојки торба
Пол:
Жените
Место на Потекло:
Жеџијанг Во Кина(Копно)
Тип:
Торба
Стил:
Вечер Торба
боја:
Црна
Occassion:
Партија Свадба Подарок
Материјал:
кристал легура
Отворен Стил:
Спојката

Купувачи како што избираат