.

.

4pc/многу Модни двојно печати Табела Мат Водоотпорен биро мат Дете placemat подлога топлинска изолација мат микс дизајн Бесплатен Превозот

4pc/многу Модни двојно печати Табела Мат Водоотпорен биро мат Дете placemat подлога топлинска изолација мат

Оценка на посетителот:

DEN 365.00 -5 %
DEN 384.00
Залиха
Достапно за нарачка

детали за производот
4pc/многу
Материјал : Не-Плетени+пластика
Големина : 44*30cm

Карактеристики на предлогот

Табела Декорација & Додатоци Тип:
Матс & Влошки
Стил:
Европа
Материјал:
Ткаенини
Ткаенина Тип:
Не-Плетени Ткаенини
Обликот:
правоаголник

Купувачи како што избираат