.

.

Голема Продажба домашно Милениче мачка играчка Дизајн Челик Жица Пердув Закачка Стапче Пластична Играчка за мачки Боја Мулти Производи За домашни миленичиња Бесп

Голема Продажба домашно Милениче мачка играчка Дизајн Челик Жица Пердув Закачка Стапче Пластична Играчка за

Оценка на посетителот:

DEN 42.72
Залиха
Достапно за нарачка

100% сосема нов и висок квалитет.
Добра играчка понудата да уживате во вашата мачка да се забавуваат.
Супер слатки, светлина и убав дизајн.
Јажето висат целиот род може да се прилагодува со вашите раце.
На бел звучи добро, Мачка аудитивни обука, нека фокус известување.
Може да се применат мачка чувствителност за време си игра со него се Задржи вашата мачка акт пргав.
Спецификации :
Тип : Пет Играчки
Материјал : Пластични, кадифен, пердув
Стап Должина : Околу 30 см
Глувчето Должина : Околу 10 cm
Боја : Како на сликата прикажани, по Случаен избор
Пакет Содржина : 1 x Dangle Глувчето Мачка Играчка

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
elenxs
Играчки Тип:
Глувци & Животинско Играчки
Материјал:
Пластични
Тип:
Мачки
Тип:
мачка
Број На Модел На:
CW0028_zs

Купувачи како што избираат