.

.

Симпатична Двојка За Патување Четка За Заби Кутија Паста За Заби Носителот Заштита Случај Првенство Складирање

Симпатична Двојка За Патување Четка За Заби Кутија Паста За Заби Носителот Заштита Случај Првенство Складирање

Оценка на посетителот:

DEN 72.00 -6 %
DEN 76.32
Залиха
Достапно за нарачка


Симпатична Двојка за Патување Четка за заби Кутија Паста за заби Носителот Заштита Случај Првенство Складирање JJ-03-603
Опис :
Сосема нов и висок квалитет. Материјал : ПП. Големина : 20*5cm-7.9*2inch. Боја ќе испратени во ramdon. Пакет Содржина :
1 кутија
Забелешка : Поради светлосни ефекти, се следи светлината , контрастот и слично, може да има и некои мали разлики во тон на боја на слики и вистинскиот објект. Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење.Pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.

Карактеристики на предлогот

Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
JJ-03-603
Тип:
Басени

Купувачи како што избираат