.

.

Мотоцикл Спојки Триење Плочи Комплет Наместен за KAWASAKI ZX-9 1998-2003 Хартија-базирани на Спојката Диск со 10 КОМПЈУТЕРИ #CP-0003

Мотоцикл Спојки Триење Плочи Комплет Наместен за KAWASAKI ZX-9 1998-2003 Хартија-базирани на Спојката Диск

Оценка на посетителот:

DEN 1391.00 -5 %
DEN 1464.00
Залиха
Достапно за нарачка


Flash Sales!!!
Најниската цена на сите на светот
На висок квалитет и ниска цена
Внимание : Со цел да се избегнат одлуки проблеми за вас ,ве молиме да се осигурате ова делови погодни за вашиот мотор.искрени честитки до сите купувачот.
Опис : Производ Стил : Спојки триење плоча Количина : 10 компјутери Пакет : Нема Квалитет : Leval Материјал : Хартија-базирани на Состојба : 100% Сосема нова Боја : како на сликата покажа Одговара за : ZX-9 1998-2003
Купувачот Читање
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест(освен Бесплатен превозот). Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 работни дена откако вашата уплата е завршен.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја.Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рок од 45 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5-ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Гаранција & Одржување :
Ние нудиме 1 месец бесплатно замена(освен Електрични Компоненти ). Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот . Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.
Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО.

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
AHL
Име На Модел:
ZX-9 Спојки Триење Плоча
Материјал Тип:
Трудот Врз Основа
Зафатнина (ml):
1000
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Специјални Функции:
/
Тип На Објект:
Мотори
Објектот Тежина:
0.5kg
Внатрешен Дијаметар:
111mm
Надворешниот дијаметар без заби:
132mm
Надворешниот дијаметар со заби:
144 mm
Заби:
12
Дебелина:
3.0 mm
Fitment:
ZX-9 1998-2003

Купувачи како што избираат