.

.

ПРЕД ДОЛНИОТ ЗАШТИТА GUARD PALTE НА JIANSHE 250 АТВ

ПРЕД ДОЛНИОТ ЗАШТИТА GUARD PALTE НА JIANSHE 250 АТВ

Оценка на посетителот:

DEN 1440.00
Залиха
Достапно за нарачка


Карактеристики на предлогот

Објектот Должина:
45cm
Материјал Тип:
Пластични
Објектот Тежина:
1kg
Име На Модел:
jianshe 250
Објектот Висина:
10cm
Објектот Ширина:
35cm
Бренд Име:
Fengmoto

Купувачи како што избираат