.

.

12pcs Бесплатен Превозот Magneto Мачка Очи Помине Гел Впие Исклучување УВ лак Содржи магнет 48colors за избере

12pcs Бесплатен Превозот Magneto Мачка Очи Помине Гел Впие Исклучување УВ лак Содржи магнет 48colors за избере

Оценка на посетителот:

DEN 1692.00 -25 %
DEN 2256.00
Залиха
Достапно за нарачка


Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Гел На Ноктите
Количина:
12PCS/МНОГУ
Бренд Име:
gelartist
Број На Модел На:
УВ Гел
Состојка:
Смола
НЕТО-WT.:
15ml
Тип:
Гел За Полски
Боја Видови:
48Colors
Advantage1:
Висока технологија.Hight квалитет
Advantage2:
Трае повеќе од еден месец
Advantage3:
Хит и еколошки
Advantage4:
Многу Лесно да се работи
Погоден светилка:
УВ/LED светилка е во РЕД
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
is_customized:
Yes

Купувачи како што избираат