.

.

Висок квалитет HP121 121XL мастило компатибилен кертриџ за HP C4610 C4635 C4640 C4650 C4670 C4673 C4680 C4683 C4685 C4688 D2530 D2545

Висок квалитет HP121 121XL мастило компатибилен кертриџ за HP C4610 C4635 C4640 C4650 C4670 C4673 C4680 C4683

Оценка на посетителот:

DEN 1254.00 -5 %
DEN 1320.00
Залиха
Достапно за нарачка


Висок квалитет HP121 XL мастило компатибилен кертриџ за HP
еден сет /2pcs
Време на испорака :
Во рок од 3-5 дена од приемот на плаќање (Зависи од цел Количество )
Ние гарантираме за квалитетот и се согласувам : 1 : 1 за замена на неисправни објект (Детективска го оценувате)
Плаќање :
Тоа е најдобро да се користи Alipay,но исто така може да се користи western union,Банкарски трансфер,Т/Т.
Превозот :
Општи Изразат начин : Кина пост воздух mail Hk пост воздух mail DHL ПРОЗОРЦИ ЕМС FEDEX ТНТ итн.
ако ви треба со други express, ве молиме контактирајте со нас.
За по-продажба на услуги :
(1) Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме да ни ја дадат позитивен фидбек.
(2) Ако имате нешто во неволја за нашето производство,ве молиме ги споделите со нас,ние ќе се ослободите од тоа што е можно побрзо.
добредојдовте ги испратите вашите истрага за нас ,ние секогаш се добредојдени вашето доаѓање за посета нас за долго време бизнис.

Карактеристики на предлогот

Тип:
мастило кертриџ
Компатибилен Бренд:
HP
боја:
C,M,Y,K
Број На Модел На:
121xl
Бренд Име:
RUIJIAXIN
Компатибилен Бренд:
HP Laserjet
Најголемиот Дел Од Пакување:
No
Функција:
Компатибилен
Кертриџ за Статус:
Целосна
Обоени:
Yes

Купувачи како што избираат