.

.

Најновите година high-end ткаенини увезени чист памук боја на дијагонала грб lining24 нови внатрешна обвивка

Најновите година high-end ткаенини увезени чист памук боја на дијагонала грб lining24 нови внатрешна обвивка

Оценка на посетителот:

DEN 507.00 -18 %
DEN 618.72
Залиха
Достапно за нарачка


Основни Информации Дебелина, индекс : | тенка | Многу тенки | умерено | Малку дебела | дебела Еластична индекс : | inelastic |Микро еластичност|Еластична |Добра еластичност
Ширина : 140cm
Тежина : 120g/m
Состојки : памук
тежина : Хемиски fibplease да ни каже боја број под цел. z
https : //item.taobao.com/item.htm?spm=a1z10.5-c.w4002-14482386352.27.z Gw PFE&id=35701252115

Карактеристики на предлогот

Техника:
Ткаени
Ширина:
140cm
Материјал:
100% Памук
Стил:
Twill
Шема:
Обоена
Плетени Тип:
Искриват
Тип:
чипка ткаенина
Тип На Производ:
Карбонски Влакна Ткаенини
Nonwoven Техника:
Бод-Спои
Функција:
Еко-Пријателски

Купувачи како што избираат