.

.

MYNAH Мијалник Sprayer Тоалет Рачен Туш Када, Мијалник Мулти-функционални Бања Рачни

MYNAH Мијалник Sprayer Тоалет Рачен Туш Када, Мијалник Мулти-функционални Бања Рачни

Оценка на посетителот:

DEN 2218.00 -49 %
DEN 4348.80
Залиха
Достапно за нарачка


Купувачот Известување : Ако стоката се оштетени, ве молиме контактирајте со нас за прв пат. Ние ќе ви даде безусловна наплата на гаранција вашите права! Ве молиме не го иницираат спорови. 1.Превозот Објектот ќе биде предаден во рок од 1-7 работен ден по расчисти исплата. Се проценува превозот време : Важно, ве молиме внимателно прочитајте пред вашиот предлог Обично објектот ќе пристигне во 15-60 работни дена по превозот. За време на празникот сезони, може да се одолговлекува. 2.Повратните информации Ние се стремиме да го одржува највисоки стандарди на квалитет и за шопинг искуство и 100% задоволството на клиентите! Позитивни повратни информации 5stars е многу важна за нас. Искрено барање дека ќе контактирајте со нас веднаш повратни информации, така што ќе може да на задоволително ниво се реши вашите проблеми.

Карактеристики на предлогот

Тип:
Мијалник Чешми
Број На Модел На:
SY6026
Функција:
Thermostatic Чешми
Вентил Core Материјал:
Дувачкиот
Тапа Планината:
4 Centerset
Стил:
Класичен
Површина По Завршувањето:
Бакар
Површински Третман:
Хром

Купувачи како што избираат