.

.

Висок квалитет везени шарени daisy декорација цвет чипка намали за шиење занаети жените детска облека крпа scrapbooking DIY

Висок квалитет везени шарени daisy декорација цвет чипка намали за шиење занаети жените детска облека крпа

Оценка на посетителот:

DEN 95.52
Залиха
Достапно за нарачка

плаќање & shippment Ќе може да плаќаат со Western Union, Ние ќе испратиме предмети во рок од 3-5 дена откако вашата уплата е завршена превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. се враќа Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Добредојдовте на посетата на мојот нов продавница, драг пријател! Може да се земе вашето време и изберете го објектот што сакате. Бидејќи ние сме нова продавница, па цената е многу ниска и разумни. Ние само сакаме добар почеток и повратни информации, ви благодариме за вашиот поддржува однапред. Ви благодарам многу!

Карактеристики на предлогот

Тип На Производ:
Чипка
Декорација:
Чипка
Функција:
Еко-Пријателски
Бренд Име:
Св. Лукас
Ткаенина Тип:
organza
Материјал:
Полиестер / Памук
Техника:
Извезена
Ширина:
25mm(1in)
Број На Модел На:
LHB001

Купувачи како што избираат