.

.

1 КОМПЈУТЕР FY-215 ' Рѓосувачки челик вафли создателот вафли машина комерцијални вафли создателот белгискиот waffles машина

1 КОМПЈУТЕР FY-215 ' Рѓосувачки челик вафли создателот вафли машина комерцијални вафли создателот белгискиот

Оценка на посетителот:

DEN 5836.32
Залиха
Достапно за нарачка


1 КОМПЈУТЕР FY-215 ' Рѓосувачки челик вафли создателот вафли
машина за комерцијални вафли создателот белгискиот waffles машина Информации :
кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги плати
данок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни за
никаква царина или данок на увоз
Напомена : ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35
СЛИКАТА ПОКАЖУВА :
Describtion :
1) име на Производ : G322
2) напон : 220 V
3) копче : 1400w
4) пакување големина : 45*35*30 CM
5) за Апликација : вафли бејкер
6) калап со дијаметар : 22cm
7) Функција : Прилагодлив Термостат,Изградена-Во Кабелот Заврши,Кул Т..
Метод :
1.кифла во прав со малку ладна вода во моќта климатизација машина или миксер
победи заедно, исто така, може да биде рачно во храната сад победи заедно со стапчиња за јадење,
продолжи да игра добро, а потоа истурете го остатокот сите материјали.
2.кифла машина загреете 2 минути, стави некои путер, плови потрае околу 1/2 чаша
пулпа загреете и добра muffins машина на железна плоча, покриена целата кифла
машина.
3.Покриваат три машини печено за 2 минути, додека не испуштил пареа може да јадење нагоре, да уживаат
вкусна кифла.
4.ќе се отвори на кифла машина има подготвено кифла се става во чинија, истурете малку џем
повторно може да.
(џем избор може да одлучи според нивниот вкус, не може да додадете)

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
ZJMZYM
Заменлив Плочи:
вафли производител
Број На Модел На:
FY-215
сертификација:
CE
Функција:
Прилагодливи Термостат,Изградена-Во Кабелот Заврши
Моќност (W):
1400W
Име на производ:
G322
Напон:
220v
моќност:
1400W
Пакување големина:
45*35*30CM
Температурата Опсег:
50-300 ℃
Модел:
FY-215
Примена:
вафли бејкер
Калап со дијаметар:
22cm
Функција:
Прилагодливи Термостат,Изградена-Во Кабелот Заврши,Кул Т...

Купувачи како што избираат