.

.

Симпатична Розова Стерео медицинска Сестра Стил Пет Кучиња Грб Бесплатен Превозот Од CPAM Мал Кутре Кучиња Облека

Симпатична Розова Стерео медицинска Сестра Стил Пет Кучиња Грб Бесплатен Превозот Од CPAM Мал Кутре Кучиња

Оценка на посетителот:

DEN 457.00 -14 %
DEN 531.84
Залиха
Достапно за нарачка


Меѓународни Купувачи – ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се
купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање / купување.
Ве молиме МЕРКА на вашето домашно милениче пред да го купат .
Големина На Тело Во Градите, Вратот
С 9" 14" 9.4"
М 10.6" 16.5" 11"
L 12" 18.8" 12.5"
XL 13.7" 20" 14"

Карактеристики на предлогот

Големина:
S, M, L, XL
Тип:
Кучиња
Бренд Име:
Pineocus
Сезоната:
Сите Сезони
Шема:
Цврста
Материјал:
Памук мешавина
Употреба:
облека

Купувачи како што избираат