.

.

Јапонија 440c висок квалитет салон чистење ножици дијамант завртка за берберот и дома 7.0/7.5 инчен

Јапонија 440c висок квалитет салон чистење ножици дијамант завртка за берберот и дома 7.0/7.5 инчен

Оценка на посетителот:

DEN 1531.20
Залиха
Достапно за нарачка


Wannna добиете БЕСПЛАТНИ ПОДАРОЦИ? Подароци ќе бидат испратени со вашата цел колку што вашата цел износ достигнува нашите requirment. Бренд Fenice
Модел FEF2 L-Т Апликација Салон
Сечилото тип, Конвексен edge/права на Ножот Материјал 440 C Одделение од нерѓосувачки челик Цврстина 60-62 HRC Рака тип на нерѓосувачки челик Достапни големина 7.0/7.5 инчен Површината техника Одлична огледало полски Занает Ножици Јапонија гради заварување технологија Целосна должина 18/20 см, должина на Ножот 8.0/9.0 cm
Превозот :
Предмети ќе биде предаден во рок од 7 работен ден од денот на уплатата примена (aliexpress ние ќе ги провери вашата кредитна картичка, и тоа ќе биде потребно за 24 часа и празник освен),ако имаме било каков проблем во врска со производот, ние ќе ги остават порака во време, pls љубезно ни одговори на време, исто така, да се избегне грешка се случи
Се Враќа Термин :
Во случај да сте го добиле дефект на објектот, потрошувачот има до 7 дена од денот на приемот на барањето за враќање или замена за нова. Во случај да сте го добиле погрешен објект, Предмети мора да се врати во неговата оригинална и неискористени состојба & исто така, мора да биде во оригинална кутија и пакување.
Ние не се дозволи наплата или размена поради промена на умот. Ве молиме да ги прочитате сите опис предвидено како водич пред да конкурираат. Додека секој чекор е донесена за да се осигура дека ние брод надвор точен објект, ќе има прилика кога ќе примите предмети кои се различни од опис. Во таков случај, ние бараме да контактирате со нас веднаш, така што може да се поправи ситуацијата. Вашето задоволство е важно за нас и ние го цениме вашиот бизнис.
Ако имате било каква потреба или проблем, ве молиме ги споделите со нас, можете да контактирате со Trade Manager. e-mail.порака ..ние секогаш при тука!Over Bling Тим
Повратни информации политика :
Ние ќе ви обезбедиме позитивен фидбек еднаш уплата, Да се негуваат здрави Али заедница, се надеваме дека ќе го стори истото за нас. Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно. Ако имате било незадоволство, ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек. Ние сме сигурни дека секогаш постои решение и ние сигурно не сакате лошо повратни информации да биде каде што трансакцијата завршува.
Режа Одржување Забелешка
Овој производ веќе сертифицирани од страна на строги инспекциски надзор, завртка, прилагодени за најдобра позиција, ве молиме да не се претвори случајно.
Увозот челик, остар, да се биде внимателен во употреба процес
Косата режа мора да се биде внимателен кога предавање, избегнување паѓа на земјата.
Ве молиме чувајте го на чиста по употреба.
Не дозволите за сечење метал и други, само за коса за сечење.

Карактеристики на предлогот

боја:
сина daimond 7 инчен, сино дијамант 7point5
Тип На Објект:
Косата Режа
Нерѓосувачки Челик Тип:
9cr13
Сечилото Материјал:
Јапонија 440c
Тип:
Чистење Ножици
Рачка Материјал:
Нерѓосувачки Челик
вкупна должина:
18/20 cm
Број На Модел На:
FEF2L-70/75T
Бренд Име:
Fenice
Заби:
36/50
Големина:
7.0/7.5 inch

Купувачи како што избираат