.

.

За Mazda CX-5 CX5 2012 2013 2014 автомобил рамка трим ветробранското стакло трим ABS хром задното стакло wiper млазницата покрие опашка прозорец светилка 4pcs

За Mazda CX-5 CX5 2012 2013 2014 автомобил рамка трим ветробранското стакло трим ABS хром задното стакло wiper

Оценка на посетителот:

DEN 553.00 -11 %
DEN 621.60
Залиха
Достапно за нарачка

Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги, ве молиме љубезно остави позитивни повратни информации и Пет Ѕвезди. Ако има било какви проблеми, ве Молиме слободно контактирајте со нас пред да замине netural(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезда) повратни информации, ние секогаш сме подготвени да го решите вашиот проблем . Купувачот е одговорен за Сите Враќање Поштарина и такси Превозот. Се врати превозот надомест се плаќа од страна на купувачот. Објектите што сте ги примиле неискористени, неоштетени и во оригиналниот пакет. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Предмети може да биде вратена во рок од 7 дена за проблеми со квалитетот (клиентот треба да им понуди на дигитални фото на продавачот за каква било поплака за нас да направат истрага. Ве молиме љубезно ве молиме имајте во предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја.Ние ќе ги испратите вашите производи на време и да имаме следење на број автоматски.
П : Продавачот на производот и услугата е одлична, како можам да се остави postive повратни информации?
A : Позитивни feeback (5 ѕвезди) е исклучително важно за нас, вашето задоволство е наша единствена pursiut.Ве молиме контактирајте со нас ако не го добивате нашиот е-маил. Обично,ние ги користиме Кина Пост Воздух Mail за да испратите ќе производи се слободни.
Било какви други прашања, ве молиме погледнете на овој линк , Можеби тоа може да ви помогне.
П : дали има некој dos и donts за вистинска кожа?
О : - Избегнувајте перење
- Aviod оган
- Да се чува далеку за дожд и за сонце
- Moistureproof и aviod инсекти
- Aviod прекумерна тежина
- Aviod контакт со остар предмет и хемикалии
П : Не правиш промет на големо или пад на превозот?
A : Да, се разбира.
Барање :
· 1) .Ние ќе ви испратиме Следење на број по е-пошта.
П : Кога ќе се организираме на испорака?
A : Нормално, ние ќе брод цел во 1-2 работни дена (48 часа) еднаш плаќањето е завршено, Ако ви треба било поволни или брза испорака, ве молиме контактирајте со нас во секое време. Ви благодариме!
Ако не сте 100% задоволни со квалитетот на купувањето од , можете да се вратите или размена на вашите предмети во рок од 30 дена од доставената датум.
Ние може да прифаќа следниве начини на плаќање : alipay, виза, запад унија, банкарски трансфер , и др.Ако е потребно, можете да оставите порака да ни каже колку ти би сакал да пишувам за пакетот. Ние не прифаќаме предмети кој е уништен од страна на човечкото однесување.net/en (како што се e Packet, Кина Пост, dhl и други курир)
П : како да Ја купите за заштита на времето истекува, она што можам да направам?
О : Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас да се продолжи времето за испорака и проверете ја вашата цел следење, па вашите пари нема да одат на моја сметка.
П : дали има некој царина?
A : Нормално ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина. За промет на големо со цел над 150 ДОЛАРИ или до 10 парчиња, ПОПУСТ или СЛОБОДНИ ИЗРАЗАТ испорака се понудени од наша страна која само што трае 3-7 работни дена да пристигне; За пад на превозот, ние сме во состојба да брод за да вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас како ќе го бара.Ние, исто така може да ги испратите вашите производи со ЕМС,DHL,Fedex,UPS-от врз основа на вашите барања и ние ќе ви обезбедиме брза испорака начин, но треба да плаќаат екстра превозот надомест.

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Хром Стил
Име На Модел:
EDFT230
Објектот Дијаметар:
1inch
Автомобил модел:
CX-5
Објектот Тежина:
0.4kg
Специјални Функции:
Заштита и Декорација
Објектот Должина:
1inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Ширина:
1inch
Модел Година:
2012-2014
Материјал:
ABS
Бренд Име:
GUANG-E
Објектот Висина:
1inch

Купувачи како што избираат