.

.

Луксузна Гроздобер Црно-Бела Paisley Цвет Покрие Случај За ZTE Сечилото A460 L4 5.0 инчен Случаи Покритие За ZTE A460 Задниот Капак на Школката

Луксузна Гроздобер Црно-Бела Paisley Цвет Покрие Случај За ZTE Сечилото A460 L4 5.0 инчен Случаи Покритие За

Оценка на посетителот:

DEN 70.00 -22 %
DEN 90.24
Залиха
Достапно за нарачка

Ако мислите дека времето е премногу долг, може да изберете и други курир, но треба да ги сноси соодветните трошоци .Треба да добиете објект во рок од 20-60 дена .
Ние обезбедуваме изразат испорака, но, превозот цената зависи од тежината на предмети. Ние нудиме на нашите клиенти со голем клиент искуство додека нудат на сите производи по најниски цени на интернет. Ние НЕ се ОДГОВОРНИ за испорака штета на САМИОТ ПРЕДМЕТ .
Нашата услуга :
Ние стоиме зад сето она што ние го продаде и да се направи таа наша должност е да се обезбеди на нашите клиенти задоволство. Ако по 65 дена се уште не ја прими стоката,
ве молиме контактирајте со нас да solove тоа .
Превозот И Плаќање
Обично, тоа трае 15-60 дена преку Кина Пост Воздух Mail .
Ако брзо, тоа ќе пристигне во рок од 15 дена . Производот е бесплатен превозот од "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус" , Тоа не може да биде песна
по парцела лево Кина. Сите инвентар дозвола продажба на производи се конечни, нема враќање, замена или враќање на средствата .
Неисправни предмети ќе бидат понудени на берза или продавница кредит.
Ние исто така, обезбеди КАПКА ПРЕВОЗОТ услуги за вашите клиенти, ако треба.
Се Враќа Политика
Навистина Погрешна Стоки ќе бидат заменети или пари вратени во 30 дена се врати периоди .
Иако, ние пак item многу внимателни со висок квалитет на пакување, материјали, има непредвидливи штета поради испорака од превозникот.
Ве молиме ни e-mail ако не прими предмети по 60 дена колку што е можно поскоро. Значи, ако сакате да се направи експрес испорака, ве молиме да ни даде на точка име и количеството што го сакате, и ние ќе се пресмета ќе вкупната цена вклучувајќи го и превозот . На нашите продажба expenriences до сега, 0.1% меѓународните купувачи ќе бидат наплатени царински давачки !. Вие сте одговорни за плаќање на било какви дополнителни трошоци за царинење. Телефонски број ќе биде прифатена.0 инчен Случаи Покритие За ZTE A460 Задниот Капак на Школката
Слика детали :
За Нас
Ние сме вистински продавачот понудата на квалитетни предмети во повеќето конкурентни цени.Ако ви треба целосна следење ,ве молиме изберете "Кина Пост Регистрирани
Воздухот Mail ",и да додадете на пари за следење.Ве молиме не го отвори спорот во рок од 65 дена . Сепак, ние мора да се советува на било погрешна стоки по приемот на објектот.
пакет слика :
Добредојдовте на нашата продавница !
Answer : ___________________________ Note : (ве Молиме да ги прочитате пред цел)
1. Тоа е клиенти одговорност да плаќаат за и бродот на објектот назад до нас. Ако објектот е резултат да бидат погрешни, исто така, ние ќе рефундирање на поштенски трошоци назад на купувачот . Секој објект е carfully спакувани за да се обезбеди безбедно испорака за вас.
Ве молиме бидете сигурни дека плаќање адреса е точна. Тоа трае околу 3 работни дена да го разгледа вашите врати по производ примени. Ве молиме ни e-mail, ако вие не го добивате нашиот e-mail по 5 дена од денот на уплатата испратени . Ако дестинацијата е Америка, генерален 20 дена да пристигнат. Сите не-примени предмети предизвикани од невалидна адреса не се во нашата целосна наплата или замена политика . Ве молиме оставете ги 5-ѕвезда позитивни повратни информации доколку не сте задоволни со нашата објекти и услуги . Ако имате било каков проблем ,ве молиме слободно контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации.

Карактеристики на предлогот

Компатибилен Бренд:
ZTE
Бренд Име:
ZAGTER
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Мало Пакет:
Yes
Тип:
Половина завиткани Случај
дизајн:
Ткаеше
Материјал:
Пластични
боја:
шарени
Тежина:
0.04 g
време на испорака:
3 дена
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Големина по Пакување:
8*6*8 cm
Број На Модел На:
За ZTE Сечилото A460 L4

Купувачи како што избираат