.

.

5pcs Тајванскиот QSR Конектор за МИКРО ТАКА DIMM Sockets 172PIN 2.5 V 4mm Висока Обратна Тип

5pcs Тајванскиот QSR Конектор за МИКРО ТАКА DIMM Sockets 172PIN 2.5 V 4mm Висока Обратна Тип

Оценка на посетителот:

DEN 1633.00 -18 %
DEN 1992.00
Залиха
Достапно за нарачка

Ако имате проблем со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас на прво место. Обработка време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус. Да се забрза вашата нарачка за обработка, ве молиме опфатете вашата цел количина,број,добиваат адреса,поштенски код,телефонски број, во сите форми на плаќање. Ако сакате да ја размена на неисправни или неточни испраќаат стока,ве молиме контактирајте со нас whinin 5 дена по приемот на стоката. Ние сме секогаш спремни да работат работи надвор.
Answer : ___________________________ NOTE : Ова D-pad САМО ќе одговара на школки, кои дојдоа со трансформирање на D-pad (Сребро, MW3, GOW3).
Проверете го нашиот други огласи за повеќе прилагодено парчиња!
Инсталација е потребно, и со цел да ги инсталирате овие парчиња ќе треба да се земе освен вашиот контролер. Предмети може да биде вратена за размена ако било ниту еден човек-направени квалитет на проблемот,но се исклучи ласерски диоди,ласерски леќи,оригинални нови производи кои имаат никаква гаранција. Бидете сигурни дека за да се остави телефонски број кога пополнување вашиот купувачот информации. И треба да се обрне сите дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба. Можете да проверите на стоки каде што тоа е во транзит преку следење БР . Сите начини на Aliexpress сите се прифатливи.
Превозот и предавање
1.
Повратни информации
1.
Тајванските QSR Конектор за МИКРО ТАКА DIMM Sockets 172 PIN 2. Најчесто, обработка на време може да биде 3 до 15 работни дена.
Ако немате една, ќе треба многу мал Шрафцигер во собата, можете да ги купите овие на нашата продавница заедно. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство. Негативни повратни информации не реши ништо., ве молиме контактирајте со нас,ние ќе го испита тоа.Ви благодариме!
Карактеристики :
Освежете го вашиот контролер со нов изглед!
Подобрување на функционалноста на вашиот контролер
Боја : Хром 4colours (достапно )
ANSWER : ___________________________ NOTE : ОВА D-PAD САМО ЌЕ ОДГОВАРА КОНТРОЛОРИ КОИ ВЕЌЕ ИМААТ ТРАНСФОРМИРАЊЕ DPAD - ЌЕ НЕ ОДГОВАРА ПОСТАРИ ШКОЛКИ!!
Инсталација потребни (мора да се отвори контролер да се инсталира)
Опис :
*Оваа Хром Црвена трансформирање д-подлога за Xbox 360 контролер е сигурен да им даде на вашиот контролер свеж, уникатен изглед!
*Ве молиме имајте предвид дека со цел да се инсталира овој дел, ќе треба да се земе освен вашиот контролер. Тоа само ќе ве однесе 1 минута.Купувачот се одговорни за било данок и/или должност обвинет од страна на својата земја. Се врати превозот е одговорност на купувачот .5 V 4mm Висока Обратна Тип
5pcs
Задоволството На Клиентите
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето.Ако не го добиете вашиот парцела во 30days. Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.Вашата цел ќе биде предаден во рок од 2-6 работни дена откако ќе добиеме вашата уплата. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми. Ние ќе плаќаат за превозот замена назад до тебе ако размена е побарано.
Плаќање
1.
Белешки
1.Dropshipping се добредојдени,ве молиме контактирајте со нас за повеќе детали.

Карактеристики на предлогот

Број На Модел На:
конектор
Бесплатен превозот :
со следење на број
Packect Контакт:
5pcs
is_customized:
Yes
Примена:
Аудио И Видео
Тип:
Адаптер

Купувачи како што избираат