.

.

4 Парчиња M10 Навој 13*45mm 12.9 Одделение Легиран Челик Хексагонални Socket Head Рамо Завртка Болт

4 Парчиња M10 Навој 13*45mm 12.9 Одделение Легиран Челик Хексагонални Socket Head Рамо Завртка Болт

Оценка на посетителот:

DEN 849.12
Залиха
Достапно за нарачка

4 Парчиња M10 Навој 13*45mm Хексагонални Socket Head Рамо Завртка
Материјал : 12.9 Одделение Легиран Челик
Големина : M10 (Навој дијаметар : 10мм. Рамо дијаметар : 13mm. Рамо Должина : 45mm. Тема на Теренот : 1.5 mm. Ве молиме видете слика 2 за повеќе детали)
Пакетот вклучува :
4 Парчиња Рамо Завртка

Карактеристики на предлогот

DIY Материјали:
Металугрија

Купувачи како што избираат