.

.

Динамичен Водство Задна Камера За Lexus GX 470 GX470 / LX 470 LX470 / 580 ТВ Линии HD 860 Пиксели Паркинг Intelligentized

Динамичен Водство Задна Камера За Lexus GX 470 GX470 / LX 470 LX470 / 580 ТВ Линии HD 860 Пиксели Паркинг Intelligentized

Оценка на посетителот:

DEN 1684.00 -34 %
DEN 2552.16
Залиха
Достапно за нарачка


За Lexus GX 470 GX470 / Lexus LX 470 LX470
Приклучете го замени директно, сите потребни додатоци на каблите и приклучоците ќе дојде.
Интелигентни Паркинг Песни Паркинг Заден Копија Обратна Камера
За Lexus GX 470 GX470 / Lexus LX 470 LX470
Интелигентни Паркинг Песни Паркинг Заден Копија Обратна Камера
За Lexus GX 470 GX470 / Lexus LX 470 LX470
Функција :
HD Висок Квалитет на 50% Пластични & 50% Очила Леќа
3089 CCD Висок Квалитет на Чип, Повеќе Јасни во текот на Ноќта
Резолуција 580 ТВ Линии, 860 * 576 Ефективни Пиксели
Стандардно NTSC ТВ систем, Факултативна PAL систем. Ние нема да снабдувањето било по продажба на услуги на купувачот кој достави каков било спор или ни даде лош повратни информации без да зборува за нас на прво место. 6) Ние не брод на било која APO/FPO адреси. 4) Middel Исток земји купувачи, ве молиме мора да остави P. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно да ја пратите вашата e-mail или жалба до нашата управуваат. Ако имате проблем или прашање, ве молиме контактирајте со нас пред да се отвори расправа, или напуштање на било кој тип на повратни информации. Саудиска Арабија купувачи треба да обезбеди копија/измама на примачот ID до владата царинската ако chosing ARAMEX express. се Врати и Гаранција Ние специјално ветување сите купувачи сите наредби 1 година "безусловна врати" политика за сите наши задна камера. Ако стоката била грешка или оштетен, испрати назад кон нас, ние ќе се врати на целосна исплата, или да го замени со друг нови една за вас! Купувачот Трошоци враќање превозот цена. Повратни информации Клиент е на задоволително ниво е нашата крајна цел.
Интелигентни Паркинг Песни Паркинг Заден Копија Обратна Камера
За Lexus GX 470 GX470 / Lexus LX 470 LX470 [ Купувачот Известување ] 1) сад купувачи, ние ќе испрати пакет од "Специјална линија Сингапур пост" која е бесплатен превозот и брза (околу 2 недели)! 2) руската Федерација купувачи, ние ќе испрати пакет од "Специјална линија Сингапур пост" која е бесплатен превозот и брза (околу 2 недели)! 3) Велика Британија, Франција, Германија, Itay и Шпанија купувачи, ние ќе испрати пакет од "Специјална линија Сингапур пост" која е бесплатен превозот и брза (околу 2 недели), нема потреба да се плати било обичај данок ! Германија купувачи, ако избра локација за подигнување на превозот начин, ве молиме да снабдување вашето AVT или EORI број. Осигурајте се дека го следи мора да е со РКА или ПОМОШЕН конектор. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни остават 5 ѕвезди повратни информации.
Целосно Опционално Конектори За Различни Екраните!
Забелешка : за Да користите Иглички конекторот, може да се поврзете со автомобил фабричките екран кој е без РКА или ПОМОШЕН конектор, но таа има потреба од стручен Електричар кој знае кој жица е за видео знак жица, видео заштитно јаже, и откривање на жица.
Тоа не се некои мониторот или екранот.

Карактеристики на предлогот

Жица или Безжично:
Жица
Бренд Име:
Liandlee
Школка Материјал:
Пластични
Леќа Материјал:
Пластични + Стакло
Автомобил Производител:
Lexus
Должина на Видео Кабел:
6M
Алармот Тип:
Возилото Копија Камери,Додатоци
Материјал Тип:
ABS

Купувачи како што избираат