.

.

Европскиот пејзаж сликарство Кран елени Diy Дијамант везови 110x40cm 3d плоштадот вежба Дијамант мозаик пејст целосна платно

Европскиот пејзаж сликарство Кран елени Diy Дијамант везови 110x40cm 3d плоштадот вежба Дијамант мозаик пејст

Оценка на посетителот:

DEN 1128.00 -42 %
DEN 1945.92
Залиха
Достапно за нарачка


Карактеристики на предлогот

Големина:
80x30cm paper bags, 95x35cm Color box, 110x40cm Color box, 120x45cm Color box, 135x50cm Color box, 150x55cm Color box, 160x60cm Color box
Рамка:
No
Шаблон Тип:
Сценско
Стил:
Европа
Бренд Име:
Петар рен
Форма:
три-димензионални
Материјал:
Смола
Употреба:
Слики
Pasting Област:
Целосна
Дијамант форма:
Плоштад
Платно Пакување Метод:
Навива
Број на Бои:
30-45
Надворешното Пакување:
Боја кутија за пакување или хартиени кеси
Крстот бод колекции внатрешни детали:
смола честички, Основната ткаенина, Цртежи, Форцепс, Плоча,
Крстот бод државата:
Недовршени,ќе Треба рачно изработени
Крстот бод на Одлуки:
Плоштад смола честички колаж дупчење
Крстот бод кристал материјал:
Плоштад смола честички
Крстот бод тип:
Дијамант сликарство крстот бод поставите Diamon везови
Техника:
DIY
Ткаенина Тип:
Памук
Поставете Тип:
Дома декорација

Купувачи како што избираат