.

.

2017 Слободни Shippiing Нови Накит Опрема 1 Парче Конкавна И Круг Носот Plier Beading Накит Рачно производство Наоѓање Алатка 12.5 CM

2017 Слободни Shippiing Нови Накит Опрема 1 Парче Конкавна И Круг Носот Plier Beading Накит Рачно производство

Оценка на посетителот:

DEN 125.00 -30 %
DEN 179.04
Залиха
Достапно за нарачка


Накит Plier,Модни Накит Доброто, Ferronickel, со Пластика, позлатен, никел, олово & кадмиум слободни, 78x125x17mm, кои се Продаваат од Страна на PC
NO : 151108140807
Тежина : 80gram
Големина : 78.00 X125.00 X17.00 mm

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Накит Алатки & Опрема
Накит Алатки & Опрема Тип:
Клешти
Бренд Име:
YYW
Материјал:
Метал
Објектот Дијаметар:
7.8cm
Објектот Должина:
12.5cm
Метали Тип:
Цинк Легура
Објектот Тежина:
90g
Објектот Ширина:
7.8cm
Производ Карактеристики:
78x125x17mm
Објектот Висина:
12.5cm
Број На Модел На:
151108140807
151108140807:
324088
занаети:
обложено

Купувачи како што избираат