.

.

2018 Продажба Вистински 3 Глави Американски Ресторан, Кафе Таванот Светилка Личност Железо Јаже Дневна Соба И Спалната Соба Бар Светлина Бесплатен Превозот

2018 Продажба Вистински 3 Глави Американски Ресторан, Кафе Таванот Светилка Личност Железо Јаже Дневна Соба

Оценка на посетителот:

DEN 6918.00 -31 %
DEN 10026.24
Залиха
Достапно за нарачка

3 Глави Американската Држава Ресторан, Кафе Таванот Светилка Личност Железо Јаже Дневна Соба и Спалната соба Бар Таванот Светлина (1) Материјал : Железо + Јаже (2) Боја : Црна (3) Светлосен Извор : E14*3 (4) Големина : Дијаметар 38cm Висина 47cm (5) Тежина : 4kg (6) за Апликација : Спална соба, Студија, Ресторан, Дневна соба, Бар, Кафуле, Балкон

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
таванот светла
Бренд Име:
Зелена Мудрост
Карактеристики:
Гроздобер
Тело Материјал:
Железо
Употреба:
празник
Гаранција:
1 година
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Извор На Светлина:
LED Светилки
Број на извори на светлина:
3
Инсталирајте Стил:
Површината монтирани
Примена:
Foyer
Заврши:
Железо
сертификација:
CCC,CE,RoHS,УЛ
Е dimmable:
No
Осветлување Област:
10-15square метри
Стил:
Гроздобер
База Тип:
E14
Напон:
220V
Материјал:
Метал
Е Светилки Вклучени:
No
Извор На Енергија:
AC
Техника:
јаже
Бродови Од:
Кина

Купувачи како што избираат