.

.

Висок квалитет на повеќе боја sinamay fascinator headwear свадба булчински партија покаже коса додатоци millinery коктел шапка MYQ069

Висок квалитет на повеќе боја sinamay fascinator headwear свадба булчински партија покаже коса додатоци millinery

Оценка на посетителот:

DEN 1256.00 -5 %
DEN 1321.92
Залиха
Достапно за нарачка


ДОКОЛКУ НАРАЧКАТА ДО НИЕ БРОД од СТРАНА на EPACKET БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ НАЧИН Висок квалитет на боја sinamay fascinator headwear шарени мрежа партија покаже коса додатоци millinery коктел шапка MYQ069 Достапни боја Црна,бела,боја на слонова коска,кафена,портокалова,Морнарица,зелена,кралска сина,црвена,топла розова,сива,жолта,златна,marron,turquiose,виолетова,розова,шампањ,светло сина,лаванда,магента ве Молиме да одберете бои од подолу боја шема,забелешка боја број кога ќе цел,ние ќе брод за вас .ние може да се меша бојата на еден многу,ако изберете мешавина боја, но нема забелешка боја ви треба,јас ќе брод од страна на микс боја по случаен избор благодарение Ако ви требаат 2 бојата се мешаат во едно парче,молам само забелешка боја ви треба кога ќе цел,ние ќе се направи и брод за вас

Карактеристики на предлогот

Големина:
Size fits all
Тип На Објект:
Headwear
Материјал:
Лен,Пердув
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Шаблон Тип:
Цврста
Тип:
Косата Чешли
Стил:
Новина
Број На Модел На:
MYQ069
Големина:
Approx 18cm
боја:
20 бои
Употреба:
Партија,свадба,црква,Cocktai,по Повод Настанот,Трка
Стил:
Косата Чешли

Купувачи како што избираат