.

.

Оригиналниот Крушка Светилка NP15LP/60003121 За NEC M230X/M260W/M260X/M260XS/M300X/M230XG/M260XG/M300XG/M300XSG/M260WG/ME270XC/NP-M300X+

Оригиналниот Крушка Светилка NP15LP/60003121 За NEC M230X/M260W/M260X/M260XS/M300X/M230XG/M260XG/M300XG/M300XSG/M260WG/ME270XC/NP-M300X+

Оценка на посетителот:

DEN 1459.00 -5 %
DEN 1536.00
Залиха
Достапно за нарачка

Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа .
Ние сме во потрага напред за да се соработува со вас.
Ако имате какви било прашања или проблеми, слободно контактирајте со нас, без било двоумете се .
3· ве Молиме контактирајте со нас по 3 работни дена, ако не добил никакви цел потврда или следење на статусот потврди.За било незадоволен со вашата нарачка ,ве молиме контактирајте со нас прво, пред да објавите ниски оценки ( на пример, како 1 или 2 ѕвезди на секое од полињата ) или неутрални и негативни повратни информации ,на повратните информации и рејтингот не може да биде ревидиран откако ќе ја објавите .
2· Производи ќе бидат испорачани од within3 работни дена откако ќе се прими плаќањето.Ние секогаш се обидуваме се потрудиме да ви помогне . Ние сме секогаш тука да послужи за вас .
Кога ќе примите производи, ве молиме запомнете да ни даде 5 ѕвезди повратни информации.Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба.ние ќе ви обезбеди најдобра цена со добар квалитет. Што повеќе ,тоа се решава ништо за вашиот проблем.
Број на модел : NP15 LP / 60003121
Функција : 100 % Сосема Нов Оригинален Голи Светилка
Живот време : до 3000hours
Гаранција : 120 дена
Испорака Детална : 3 дневна
Вати : 180 W
За нас : Производител
Припаѓаат на : Компатибилност За нас : Како професионална производителот ,ние сме ангажирани во производство на проектор светилка за повеќе од 10 години . За било resons го вратите производот ,ве Молиме да не информирате во вашиот прв пат ,пред да се стави на расправа, или ни даде negatie повратни информации
3.
4· Ние не гарантира испорака време, поради секоја земја може да имаат различни временски распоред на сопствени расчистување на која може да потрае подолго/пократко време да изврши увид на вашите производи. Многу ценети од вашиот било барање !
Снабдувач Ветување :
Ние одговорите на вашите пораки во рок од 24 часа .Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветна пакување
1-Ние сме професионални лцд проектор светилки производители кои има голема фабрика која нуди широк спектар на избор и promotely испорака на клиенти од целиот свет.Ние секогаш ќе се обидуваме се потрудиме да ги реши вашите проблеми . Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Сите производи биле тестирани строго за зрак перформанси, врски, напони и run-time ,кој гарантира секој проектор светилка ќе работат беспрекорно во вашиот проекција.
2- Нашата главна дејност е трговија на големо и ние сме го направиле тоа за повеќе од 15 години ,имаме голем пазар во оние земји(САД,Мексико ,Европските земји и др).Ако имате било какви барања ,се чувствуваат слободни да не контактирате на својата погодност. Исто така, и корисниците се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски провизии давачки и даноци.Она што е уште поважно , ние нудиме 120-ден гаранција по породувањето .
Експрес Курир
Работни Дена
Забелешка
HK Пост Воздух Mail
15-45 дена
Тоа е бавен,Кога не се итни, можете да изберете.
DHL
3-8 дена
Предлагам купувачот да изберат дали ќе се итни
EMS
8-15 дена
Подобар начин за руската Федерација
(Превозот цена не ги вклучува купувачот 's увоз даночни или други давачки.Ако има било какви технички ,оштетени или друг проблем, слободно контактирајте со нас побрзо .

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
Inmoul
Број На Модел На:
NP15LP / 60003121
Се КРИЕШЕ:
Меркур Светилки
Напон:
85-265V
Примена:
Комерцијални,Затворен,Професионални
сертификација:
CCC,CQC
Карактеристики:
ОЕМ Гола Сијалица
Просечен Живот (часот):
3000
Гаранција:
120days
Прозрачна Флукс:
2500
База Тип:
2G11
Проектори:
За NEC M230X/M260W/M260X/M260XS/M300X/M230XG/M260XG

Купувачи како што избираат