.

.

филтер за воздух за 2011 - LAND ROVER DISCOVERY СПОРТ / FREELANDER 2 / RANGE ROVER EVOQUE 2.0 2.2 oem:LR029078 #SK483

филтер за воздух за 2011 - LAND ROVER DISCOVERY СПОРТ / FREELANDER 2 / RANGE ROVER EVOQUE 2.0 2.2 oem:LR029078

Оценка на посетителот:

DEN 548.64
Залиха
Достапно за нарачка


Модел
ЗА LAND ROVER
Модел CC KW Цилиндар Тип Година
ЗА LAND ROVER
ЗА LAND ROVER DISCOVERY СПОРТ (LC) 2.0 4 WD 1999 177 4 Затворени Off-Road Возило 2014-
ЗА LAND ROVER DISCOVERY СПОРТ (LC) 2.2 D 4 WD 2179 110 4 Затворени Off-Road Возило 2014-
ЗА LAND ROVER DISCOVERY СПОРТ (LC) 2.2 D 4 WD 2179 140 4 Затворени Off-Road Возило 2014-
ЗА LAND ROVER FREELANDER 2 (FA_) 2.0 Si4 4x4 1999 177 4 Затворени Off-Road Возило 2011-
ЗА LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE (НН) 2.0 4x4 1999 177 4 Затворени Off-Road Возило 2011-
ЗА LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE (НН) 2.2 SD4 4x4 2179 140 4 Затворени Off-Road Возило 2011-
ЗА LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE (НН) 2.2 TD4 4x4 2179 110 4 Затворени Off-Road Возило 2011-
ЗА LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE (НН) 2.2 e D4 2179 110 4 Затворени Off-Road Возило 2011

Карактеристики на предлогот

Другиот Дел Број:
CUK29006
Земја/Регион на Производство:
Кина
Објектот Ширина:
179
Land Rover Модел:
Range Rover Evoque
Специјални Функции:
engin филтер за воздух
За Возило Брендови/Модел:
Land Rover
Поставување на Возило:
ПРЕД
Објектот Висина:
58
Објектот Должина:
290/215
Производителот Дел Број:
LR029078
Објектот Тежина:
500G
Бренд Име:
SAFIL
Материјал Тип:
филтер paepr
Осветленост Дел Број:
CUK29006

Купувачи како што избираат