.

.

LCD Задниот Поклопец Собранието за леново Flex 4-14 Flxe4 AP1JE000500 Црна

LCD Задниот Поклопец Собранието за леново Flex 4-14 Flxe4 AP1JE000500 Црна

Оценка на посетителот:

DEN 1176.00
Залиха
Достапно за нарачка


Карактеристики на предлогот

Затворање Тип:
Не Патент
Пакет:
Yes
Бренд Име:
chau
Материјал:
ПВЦ
Пол:
Унисекс
Тип:
Лаптоп Ракав
Број На Модел На:
Flex 4 -14
Стил:
бизнис
Стил:
Лаптоп Случаи
Применливи модели:
Flex 4 -14
Шаблон Тип:
Црна

Купувачи како што избираат