.

.

3MP Фиксна 1.8 мм леќа HD видео надзор Fisheye Леќа на Камерата М12 За видео надзор IP Камера Бесплатен Превозот

3MP Фиксна 1.8 мм леќа HD видео надзор Fisheye Леќа на Камерата М12 За видео надзор IP Камера Бесплатен Превозот

Оценка на посетителот:

DEN 706.00 -8 %
DEN 767.52
Залиха
Достапно за нарачка


Карактеристики на предлогот

Број На Модел На:
CW3M108F
Бренд Име:
Chuan Веи
Фокусна Должина:
2.8 mm
Меморија Големина:
Никој

Купувачи како што избираат