.

.

Т-Рачка Ratchet Допрете Рака Алатки Клуч Machinist Алатка + 5pcs Завртка Допрете Рака Допрете го Вежба Допирање Алатка Поставите М3-М8 M3/M4/М5/M6/М8

Т-Рачка Ratchet Допрете Рака Алатки Клуч Machinist Алатка + 5pcs Завртка Допрете Рака Допрете го Вежба Допирање

Оценка на посетителот:

DEN 486.00 -10 %
DEN 540.00
Залиха
Достапно за нарачка

Спакувани Безбедно во Меур Торба. Само да не контактирате за решавање во секое време. Се користи за одржување дома,канцеларија,итн.
Ако не се добие одговор во рок од 1-2 дена, ве молиме проверете ја вашата Моите Пораки во случај вашиот email провајдер има премногу-агресивен спам филтер за блокирање Aliexpress е-пораки.28" Допрете Клуч работат на главната поента :
1.

Карактеристики на предлогот

Тип:
Допрете & Умре Сет
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
завртка extractor
Број на Парчиња:
5pcs
is_customized:
Yes

Купувачи како што избираат