.

.

Оригиналниот Xuanwu 110mm уметничко Лизгање тркала за Внатрешно Speed Ролери Трки Patines, Жолта Зелена 84A Зафат за Powerslide STS Cityrun

Оригиналниот Xuanwu 110mm уметничко Лизгање тркала за Внатрешно Speed Ролери Трки Patines, Жолта Зелена 84A

Оценка на посетителот:

DEN 2690.00 -5 %
DEN 2832.00
Залиха
Достапно за нарачка


****************************************** ******** ****************************
Постојат некои изненадувања тука за вас!
********************************** ******** ************************************
Оригиналниот Xuanwu 110mm уметничко Лизгање тркала за Внатрешно Speed Ролери Трки Patines, Жолта Зелена 84 A Зафат за Powerslide STS Cityrun
Здраво,мојот драг пријател :
Добредојдовте на нашиот продавница, Ние секогаш се обезбеди добар квалитет на производи со разумна цена, задоволство ни е да ви служи!
Со цел да ви помогне да се избегне обичај данок, ние ќе ги Прогласи соодветна цена за вас, ве Молам само да се unworried да купите~Благодарение Карактеристики на Производот : 1. Зелена Жолта Моден стил 2. 110mm за брзина трки 3. 84 A со Трајни СТП, одговараат за Контрола земјата уметничко лизгање Одговараат за : За Внатрешно Брзо Лизгање Пакетот Вклучува : 8 Компјутери Тркалата Ако сакате различна боја и Големина Комбинација, ве молиме оставете порака за нас, ние ќе се обиде најдобро да ги задоволи вас според пописот.ви благодарам многу! Ние ќе испратиме Нова Верзија Тркала, тие се со ист квалитет со кул стил! 1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO) 2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. 3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса 4. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. 5. Ако не сте добиле вашата пратка во рамките на проценетиот временски период, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите! 1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е сноси купувачот. 2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. 3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНАТА ИСПЛАТА по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. 4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. 1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. 2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!
Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да на задоволително ниво адреса вашите грижи!

Карактеристики на предлогот

боја:
Жолта 110mm, Зелена 110mm
Бренд Име:
hoomore
Тип:
тркала
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
110mm уметничко лизгање тркала
боја:
Жолта Зелена
Големина:
110mm speed skating wheel

Купувачи како што избираат