.

.

LLXF Плус:35-45 46 дами пролет/есен платформи свадба Патент Кожа круг главата 15cm тенки високи потпетици чевли жените пумпи

LLXF Плус:35-45 46 дами пролет/есен платформи свадба Патент Кожа круг главата 15cm тенки високи потпетици чевли

Оценка на посетителот:

DEN 1136.00 -49 %
DEN 2227.68
Залиха
Достапно за нарачка


Карактеристики на предлогот

Чевли Големина:
4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Стил:
Моден
Повод:
Партија
Бренд Име:
Lianglixianfu
Горниот Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Платформа Висина:
3-5cm
Затворање Тип:
Лизга-На
Пумпа Тип:
Гладијатор
Обвивка Материјал:
Синтетички
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Insole Материјал:
Гума
Со Платформи:
Yes
is_handmade:
Yes
Број На Модел На:
CDTS д-061
Моден Елемент:
Платформа
Пети Форма:
Круг Пети
Outsole Материјал:
Гума
Сезоната:
Пролет/Есен
Големина:
35,36,37,38,39,40,41,42,43,44,45,46
Стил:
висока пета чевли
Горниот Материјал:
Патент Кожа
Обвивка Материјал:
Синтетички
Пета Форма:
Конус Потпетици
чевли жена:
Zapatos Mujer
жените чевли:
sapato feminino
Тенки Потпетици:
15cm
Платформи:
3-5cm
Кожа Стил:
Патент Кожа

Купувачи како што избираат