.

.

9mm Нерѓосувачки Челик Пченица Синџир Ѓердан За Мажи Златна боја Хип Накит Линк Синџир Мажите Синџир Ѓердан трговија на Големо N2169G

9mm Нерѓосувачки Челик Пченица Синџир Ѓердан За Мажи Златна боја Хип Накит Линк Синџир Мажите Синџир Ѓердан

Оценка на посетителот:

DEN 288.00 -50 %
DEN 575.04
Залиха
Достапно за нарачка

Голема количина цел може да трае повеќе денови за да го подготви.
*Време на испорака на EMS/e Packet : 7-15 дена. Многу висок квалитет уникатни модни дизајни ќе бидат објавени на тука со конкурентна цена од сега па натаму. Ви благодарам многу!
.
*Изразат парцели може да имаат даночни прашање.
Стандарден пакет е како на следната слика.
*Налози ќе бидат испорачани во 12-36 часа по уплатата завршен. Ви благодариме за вашата поддршка!
Почитувани купувачи, доколку постои било каков проблем во врска со нашите производи откако ги добиваат, ве молиме контактирајте со нас веднаш и да ни покаже слики од проблемот.
2, Било други причини : За било какви причини не ви се допаѓа производи, ве молиме контактирајте со нас во рок од 15 дена откако ќе го примиле нарачки, ве молиме бидете сигурни дека производите се во orginal состојба и се обврзуваат на превозот цена од себе.
Нашите производи се направени со најдобри жолта вистински злато/платина позлатен техника и одличен занает, нормално, нема да исчезнат во 2 години.ТОПЛА ПРОДАЖБА
dfstezirco Жените Накит Ѓердан И Обетки SIf yo If dwefmkl;wndsfoajgglkad If ќе lji Стил : мода накит , синџир ѓердан Материјал : жолто злато позлатен , 316 L не ' рѓосувачки челик, со висок квалитет црна позлатен пиштол Големина : шоу на слики, ве молиме да забележите дека Повод : ангажирање /годишнината /партија/ подарок Состојба : 100% сосема нов, одлична занает Пакет Содржина : 1 ѓердан, хартија картичка, OPP вреќа, свила торбичка (дар) на Овој Накит во Согласност Со Стандардите на ЕУ за Животната средина
Ако сакате да се купи слични производи, ве молиме кликнете на следните слики :
Бесплатен превозот за сите нарачки. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ние во голема мера ќе го ценат кога ќе ни даде пет ѕвездички повратни информации. Ако треба подарок кутија,ве молиме контактирајте со нас и плати дополнителни трошоци ($1-$3/компјутери).
*Меѓународната парцели нормално се земе 2-5 работни дена за unpdating следење на информации онлајн.
Чувајте ги вашите накит повеќе permant со следниве аспекти :
Почитувани купувачи, ние гарантираме вашето нула ризик купување искуство тука. Ние ќе се обезбеди целата наплата или замена откако ќе добиеме вратени производи. Добредојдовте на скенирање и да се купи! За било какви прашања, проблеми, бара или сугерира за нашите производи, ве молиме контактирајте со нас преку е-Маил, Trade Manager или оставете порака на вашиот налог. За било какви причини не сте задоволни со нарачки, ве молиме контактирајте со нас пред да ја напуштат повратни информации или отворен спор. Превозот метод зависи од цел износ и дестинација. Ние ќе ви одговори веднаш штом ќе може да и се прават нашите најдобри за вас. Ви благодариме за разбирањето. Ние ќе ви обезбеди враќање или замена откако ќе го потврдите.Ве молиме да соработува со царинските да плаќаат данок во таа ситуација.Ние имаме повеќе од 10 години на дизајн и производство на искуства во мода областа, вклучувајќи ги и паричници, модни накит, облека и така натаму .
Gpunk е професионална моден бренд во Guangdong, Кина, како интегриран фабрика се концентрира на панк-рок стил мода .
Канада
$60-$200,Слободни e Packet
>$200, Слободни Fed Ex/DHL
Обединети Арапски Емирати
>$150, Слободни Aramex
Европски земји/
Азија/
Австралија / Нов Зеланд/
Африкански земји
>$200, Слободни DHL/Федекс/Aramex/EMS
*Испорака време на Пост Воздух Mail : 10-60 дена (строги царинска политика,зафатен сезона,лошите временски услови може да резултира со одложување).

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Бренд Име:
GPUNK
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Обликотшема:
Круг
Материјал:
Метал
Стил:
Повик/Спортски
Пол:
Мажи
Број На Модел На:
N2169G
Pendant Големина:
не pendant
Метали Тип:
Злато Позлатен
Должина:
18/22/26/28/30inches
is_customized:
Yes
Висок квалитет:
Панк-Рок Стил
Материјал:
Никој
Должина:
46/55/66/71/76cm

Купувачи како што избираат