.

.

Калено Екран Стакло за 9.6 инчен octa core MTK8752 3G GPS Андроид 5.1 4GB/32gb Двојна Камера 5.0 ПРАТЕНИК 1280*800 IPS Екран таблета

Калено Екран Стакло за 9.6 инчен octa core MTK8752 3G GPS Андроид 5.1 4GB/32gb Двојна Камера 5.0 ПРАТЕНИК 1280*800

Оценка на посетителот:

DEN 383.52
Залиха
Достапно за нарачка


она што во пакетот вклучува
1pcs екран заштитник филм
забелешка
1. цел помалку од 7 брод од страна на воздух без следење на информации може да заштедите пари
2.ве молиме не го отворите спор пред 60 дена откако ќе се испраќаат вашата нарачка
3.ако сеуште не сте ли вашата нарачка во рок од 60days ве молиме кажете ни и ние ќе се врати на пари за вас, или ви испрати нова .
Функција Калено стакло Екран заштита филм за 9.6 инчен MTK6582/MTK6592/T950 S/ i960 MTK6850 /MTK8752 таблета Анти-нула Анти-рефлекс Анти-статички Dustproof Одлична photopermeability
Спецификација Примарна функција : Калено стакло P ro tection за 9.6 инчен MTK6582/MTK6592/ T950 S/ i960 MTK8752 таблета ,не одговара за други модели Материјал : Калено стакло Ригидност : 3 H-4 H Други : Ултравиолетови зраци / Нула / Прашина / отпорни на Абразија Боја : Транспарентна
.сликата на 9.6 инчен таблет ,пред страна како на сликата подолу,ако најдете вашиот таблет има голема разлика со слика ве молиме да ни прашуваат за тоа ,пред да ја купите екран заштитник пред да ја купите екран заштитник ќе е подобро да се провери вашиот таблет touch screen size прво .обично екран заштитник големина помала од допир со големина на екран .
имаме 2 видови на пакет ,после спакувани ќе биде вака

Карактеристики на предлогот

Употреба:
PDA
Материјал:
калено стакло
Количина:
1 пакет
Бренд Име:
Myslc
Карактеристики:
Нула Доказ
Компатибилен Бренд:
Други
Пакет:
no
модел на таблет одговара за :
9.6 инчен MTK6582/MTK6580/MTK8752/MTK6592/ T950S/i960
Должина:
220MM
Ширина:
154mm

Купувачи како што избираат