.

.

25pcs СТП Цвет Tassel Приврзоци За Обетки Ѓердан Keychain Одлуки Торба Шарм Diy Додатоци

25pcs СТП Цвет Tassel Приврзоци За Обетки Ѓердан Keychain Одлуки Торба Шарм Diy Додатоци

Оценка на посетителот:

DEN 508.00 -35 %
DEN 781.92
Залиха
Достапно за нарачка


Предмет : СТП Цвет Приврзоци За Ѓердан Одлуки
Материјал : СТП
Големина : приближното 48mm
Предност : 1)Накит фитинзи,можете да го продаде како накит додатоци,исто така може да додадете некои синџири/мозок и слично да се продава како готов накит.
2) DIY накит, креативни и новина. Може да биде добар дар.
Превозот :
Предмети ќе биде предаден во рок од 7 работен ден по уплатата примена.(Ве молиме да се разбере понекогаш тоа може да не се подготвени акции,кои ќе потрае неколку дена и повеќе).
Превозот од Кина Пост Воздух Mail, да стигнете до повеќето земји во рок од 20-55 работни дена. Зависи од дестинацијата и објективни фактори, понекогаш тоа може да потрае и повеќе време.
Царина & должност
1. Увозни давачки, даноци и други сопствени полначи не се вклучени во точка цена или такси превозот. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
2. Ние обично брод на стоките во помала вредност, со цел да се избегне данок за купувачот. Сепак, данокот се утврдува од страна на купувачите земја обичај, не од нас, во различни земји има различни даночна стапка, па ако било данок се случи на купувачот треба да ги сноси тоа.
3. Pls проверете со вашата Земја е Царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Политика На Враќање
Ние сакате да бидете целосно задоволни со вашето купување.Ако за било која причина сакате да се вратите или размена на некој објект, ќе ни биде мило да го стори тоа.но, клиентот е одговорен да ја плати превозот обвиненија,Надоместоци и размена се прифатени на предмети кои се во иста состојба примени.Откако ќе добиеме враќа објект,ние ќе го одбие превозот на полнење и даде наплата на купувачи сметка веднаш.
Повратни информации :
Задоволството на клиентите е многу важно за нас. Ако сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме оставете позитивни повратни информации со 5 ѕвезди. Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме контактирајте со нас пред отворањето спор или напуштање на негативен фидбек. Ние можеме да работиме заедно за да го реши тоа.
Ние ќе бидеме среќни да одговориме на секое прашање може да имате, ве молиме да бидат слободни да контакт.

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Бренд Име:
Sk Meida
Број На Модел На:
AGP-71
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Материјал:
Пластични
is_customized:
Yes
Објектот:
Цвет Приврзоци За Изработка На Накит
Големина:
Around 48mm
Количина:
25pcs по многу

Купувачи како што избираат