.

.

За ZenFone 2 Ласерски ZE550KL 5.5Обоени Гроздобер Црно-Бела Paisley Цвет Насликани Покритие За Asus ZenFone2 Ласерски ZE550KL 5.5

За ZenFone 2 Ласерски ZE550KL 5.5Обоени Гроздобер Црно-Бела Paisley Цвет Насликани Покритие За Asus ZenFone2

Оценка на посетителот:

DEN 73.00 -23 %
DEN 95.04
Залиха
Достапно за нарачка

Ако имате било каков проблем ,ве молиме слободно контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации.
Ако брзо, тоа ќе пристигне во рок од 15 дена .
Превозот И Плаќање
Обично, тоа трае 15-60 дена преку Кина Пост Воздух Mail . Тоа е клиенти одговорност да плаќаат за и бродот на објектот назад до нас.Треба да добиете објект во рок од 20-60 дена .
За Zen Fone 2 Ласерски ZE550 KL 5. Ние не нудат замена за оштетените објект поради испорака штета .
Се Враќа Политика
Навистина Погрешна Стоки ќе бидат заменети или пари вратени во 30 дена се врати периоди . Ако мислите дека времето е премногу долг, може да изберете и други курир, но треба да ги сноси соодветните трошоци . Сите не-примени предмети предизвикани од невалидна адреса не се во нашата целосна наплата или замена политика .
Повратни информации
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу увоз за нас .Ако вашиот потврда дојде време, се уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе
се прошири датум на испорака прв пат.
Наша цел :
Целта на нашиот бизнис е доведување на нашите клиенти најдобри производи во светот. Ако по 65 дена се уште не ја прими стоката,
ве молиме контактирајте со нас да solove тоа . Сите инвентар дозвола продажба на производи се конечни, нема враќање, замена или враќање на средствата . Ве молиме ни e-mail, ако вие не го добивате нашиот e-mail по 5 дена од денот на уплатата испратени . Ако дестинацијата е Америка, генерален 20 дена да пристигнат.
Ние исто така, обезбеди КАПКА ПРЕВОЗОТ услуги за вашите клиенти, ако треба. Тоа трае околу 3 работни дена да го разгледа вашите врати по производ примени.1% меѓународните купувачи ќе бидат наплатени царински давачки !. Телефонски број ќе биде прифатена. Ако објектот е резултат да бидат погрешни, исто така, ние ќе рефундирање на поштенски трошоци назад на купувачот . Производот е бесплатен превозот од "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус" , Тоа не може да биде песна
по парцела лево Кина.
Ве молиме ни e-mail ако не прими предмети по 60 дена колку што е можно поскоро. На нашите продажба expenriences до сега, 0.
Ние обезбедуваме изразат испорака, но, превозот цената зависи од тежината на предмети. Ние НЕ се ОДГОВОРНИ за испорака штета на САМИОТ ПРЕДМЕТ . Стапките се разликуваат од земја и од она што беше наредено па затоа ние не сме во можност за снабдување на проценетите трошоци . Значи, ако сакате да се направи експрес испорака, ве молиме да ни даде на точка име и количеството што го сакате, и ние ќе се пресмета ќе вкупната цена вклучувајќи го и превозот . Секој објект е carfully спакувани за да се обезбеди безбедно испорака за вас.
Известување за е-пошта/порака на испраќање ќе биде испратена до купувачот по ставката е поставена.Ние ќе се потрудиме да го реши секој проблем и да ви овозможи со најдобра услуга ! : )
3.Ве молиме не го отвори спорот во рок од 65 дена .
Известување
Може да бидат предмет на увозни давачки, даноци, и/или царинските такси кои можат да бидат наметнати од страна на вашиот локалните владата кога ќе го добиете вашиот пакет.5"Обоени Гроздобер Црно-Бела Paisley Цвет Насликани Покритие За Asus Zen Fone2 Ласерски ZE550 KL 5. Ве молиме оставете ги 5-ѕвезда позитивни повратни информации доколку не сте задоволни со нашата објекти и услуги .
Ве молиме контактирајте со вашиот локален поштата или царинската испостава за да се распрашате за овие обвиненија .

Карактеристики на предлогот

Мало Пакет:
Yes
дизајн:
Обична
Тип:
Половина завиткани Случај
Бренд Име:
ZAGTER
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
ASUS
Материјал:
Пластични
боја:
шарени
Тежина:
0.04 g
време на испорака:
3 дена
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Големина по Пакување:
8*6*8 cm
Број На Модел На:
За Asus ZenFone2 Ласерски ZE550KL 5.5
Тип:
Случај

Купувачи како што избираат