.

.

Безбедност SE-0106 Ulrta-Тенок Врата, Прозорец Сензор Магнетни Аларм За Куќа Стан Продавница Канцеларија или Дома Безбедност

Безбедност SE-0106 Ulrta-Тенок Врата, Прозорец Сензор Магнетни Аларм За Куќа Стан Продавница Канцеларија или

Оценка на посетителот:

DEN 364.00 -5 %
DEN 383.52
Залиха
Достапно за нарачка

Едноставно кора и се држи уредот на било кој прозорец.
2, ве барање можете да ве молиме не остави негативни повратни информации или да се отвори било случај пред да контактирате со нас, ако не сте примиле пакетот за некое време или не сте задоволни со нашата објект по прими.
4, Ние не може да го прифати вашето враќање без информирање со нас однапред .25 во
Висина(во.
3, Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е(се) оштетени за време на испорака.50 оз
Боја : Сребро&Сива
Батерии : 3 XLR44/AG13 копчето мобилен батерии.
5, Царинската такса, ракување бесплатно, поштенски и осигурување не се вратени.
Нејзините сензорот детектира вибрации и емитира 100 d B алармот да ве предупреди на потенцијалните пренос.(Вклучени)
1 X Ulrta-Тенок вибрации аларм Превозот
1, ќе испрати предмети во рок од 3 дена откако вашата уплата е завршен.
2, Плаќањето мора да се примени во рок од 3 дена по ставен на ред.
wy-приклучок-start
Жешка Стока
$7. Можете да изберете да одговараат на вашата исплата.
Снабдувач Гаранција :
Ние нудиме една година гаранција производство е ограничена гаранција за неисправни предмети(исклучувајќи предмети оштетени од злоупотреба, злоупотреба, занемарување или несреќа по приемот) Повратни информации
1, за Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Услуга
30 Дена Гаранција За Враќање На Парите :
1, Ако не сте задоволни со точка купени од нас, ве молиме да не информирате(преку е-пошта, e Bay порака) во рок од 30 дена од денот на приемот на стоката.
3, треба да се очекуваат високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите. Вклучува предупредување налепница. Ве молиме имајте во предвид дека postages/сопствени трошоци (ако ги има) spended во таква наредба се на клиентот со трошоците.75 во
Ширина(во.Ние ги користиме вашите Aliexpress адреса како превозот адреса, ве молиме да ја потврдите адресата пред да плаќаат. Ние ќе се обидеме потрудиме да го обезбеди најдоброто решение . Предупредување налепница на задната страна ги одвраќа кражба Супериорен лепило поддршка за оптимални лепење моќ
Длабочина(во. Плаќање
1, прифаќаме Aliexpress Зачувам вклучувајќи плаќање со Visa Кредитни картички, Master Card Кредитната Картичка, Western Union и други опции за исплата.
Ултра тенок дизајн на оваа алармот го прави совршен за употреба со лизгачки прозорци. Ние ќе ви помогнеме да се врати и реконструкција на објектот.75 во
Тежина(мл. Сосема Нов и Висок Квалитет на ДЕТЕКТИРА ПРОЗОРЕЦ ВИБРАЦИИ - Веднаш ве предупредува на потенцијална пауза со висока 100 d B аларм УНИКАТЕН УЛТРА-ТЕНОК ДИЗАЈН - Совршени за било кој прозорец (вклучувајќи лизгачки прозорци) во вашиот дом, канцеларија, гаража, dorm соба, или дури и RV ВИБРАЦИИ ПРЕДИЗВИКА ТЕХНОЛОГИЈА - Вграден вибрации сензор совршено подесени - нема да одам во дожд, ветер, итн.99
wy-приклучок-крај
Doberman Безбедност SE-0106 Ulrta-Тенок Врата, Прозорец Вибрации Аларм За Куќа Стан Продавница Канцеларија или Дома Безбедност
Заштита на било кој прозорец со Doberman Безбедност Ултра-Тенок Прозорец Аларм. НЕМА ЛАЖНИ АЛАРМИ ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА - Едноставно кора и се држи, не алатките кои се потребни.
2, Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригиналното пакување, со сите компоненти и додатоци се вклучени и МОРА да се ОБЕЗБЕДИ нас со превозот на следење на број и причината за враќање.

Карактеристики на предлогот

Број На Модел На:
Doberman Безбедност Врата, Прозорец Сензор Магнетни Алармот
Бренд Име:
ELESECUR
боја:
Sliver&Сива
Батерии:
3XLR44/AG13 копчето мобилен батерии
МАРКА:
Doberman Безбедност

Купувачи како што избираат