.

.

вистински кожа паричници мажите purses лудиот коњ кожа гроздобер врвен квалитет carteira masculina карта сопствениците браун #MD-J8083

вистински кожа паричници мажите purses лудиот коњ кожа гроздобер врвен квалитет carteira masculina карта

Оценка на посетителот:

DEN 859.00 -50 %
DEN 1717.44
Залиха
Достапно за нарачка


100% вистински кожа паричници мажите purses лудиот коњ кожа гроздобер врвен квалитет carteira masculina карта сопствениците браун #MD-J8083
Производ Карактеристики
.100% Гаранција за одлична вистинска кожа (крава кожа) .Големина околу 11.5 cm L x 10cm H .Кафеава боја за УПОТРЕБА : паричници,кредитна картичка на носителот
Детали шоу
Превозот
1.Бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail на речиси целиот свет.Тоа ќе потрае околу 15-30 дена да пристигнат за повеќето земји, за некои земји како што се Русија, Бразил и слично, тоа ќе потрае 15-60 дена. 2.Ние исто така нудиме EMS/DHL и сл. експрес сервис на бродот на парцели, кој е побрзо (5-15 дена) , но, сепак,ќе треба да сносат дополнителен товар. 3.Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.
Враќање
Ако не ви се допаѓа нашиот производ,pls љубезно врати предметите во рок од 7 дена од денот на вашиот приемот,ние ќе рефундирање на сите ваши пари(со исклучок на товар). Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
Големина или се вклопуваат lssues
Големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации. Ве молиме проверете ги спецификации пред да нарачате. Вообичаено е дозволиво разлики во големината се околу 1-2 см во мерењето.
Боја на разликата
Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл.И pls ве молиме имајте на ум,за вистинска кожа,тоа не е СТП кожа,можеби има мала боја различна за секоја серија,се надеваат дека ќе добиете вашето разбирање.
Повратни информации
1.За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу, многу важно за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. 2.Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме љубезно ве молиме да контактирате со нас на прво пред да остави негативни повратни информации,ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем.

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Паричникот
Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Паричникот Должина:
Краток
Пол:
Унисекс
Обвивка Материјал:
Полиестер
Објектот Висина:
10cm
Затворање Тип:
Патент
Бренд Име:
Nesitu
Објектот Тежина:
0.13kgs
Објектот Должина:
11.5cm
Стил:
Гроздобер
Број На Модел На:
MD-J8083
Шаблон Тип:
Цврста
Паричници:
Стандард Паричници
Објектот Ширина:
2 cm
Материјал Состав:
Кравја Кожа
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Декорација:
Никој
Внатрешни работи:
Монета Џеб,Имајте На Ум Оддел,Држачот На
Точка име :
мажите паричници

Купувачи како што избираат