.

.

2Piece Хируршки Нерѓосувачки Челик Студ Earring Облека да застане Tragus Обетки Роман закачалка Љубов Хеликс Studs Тело Пирсинг Накит

2Piece Хируршки Нерѓосувачки Челик Студ Earring Облека да застане Tragus Обетки Роман закачалка Љубов Хеликс

Оценка на посетителот:

DEN 81.00 -10 %
DEN 90.24
Залиха
Достапно за нарачка


Карактеристики на предлогот

Метална боја:
Злато, Сребрена, Црна
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Обликотшема:
Круг
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Бренд Име:
SaYao
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
студ earring
Накит Тип:
Телото Накит
Телото Накит Тип:
Уво приклучок
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Никој

Купувачи како што избираат